Better Call Saul

Better Call Saul

Revizoronline.com
2015/09/10

A XXI. század ügyvédjei
Breaking Bad-szűzként megnézni az előzménysorozatot, a Better Call Sault, merész vállalkozás. Ám az első évad megtekintése után bátran állíthatom: piszkosul élvezetes dolog. Több

Hetediksor.hu
2016/05/01

Kíváncsiak voltunk, hogy a Breaking Bad hagyta űrt sikerül e végre valaminek pótolnia és röviden azt kell mondani, hogy igen, sikerül. Több

Revizoronline.com
2016/05/04

Saul fiaskója
A mindent elárasztó sorozatdömpingben nehéz újat mutatni, de a Better Call Saul készítőinek mégis sikerült: itt egy sorozat, ami nem nagyon szól semmiről, és így is lehet lelkesedni érte. Több

Art7.hu
2022/07/20

Értékelés: 8.9/10
A gengszterügyvéd számára nincs megváltás
Hogyan lett a Breaking Bad rókabőréből napjaink egyik legünnepeltebb sorozata a Better Call Saul, és milyen kihívásokkal néz szembe az utolsó etapot megkezdve? Több

Roboraptor
2022/08/29

A Better Call Saul utolsó, 6. évadában ismét visszatér kedvenc simlis ügyvédünk, aki immár egyre kevésbé Jimmy McGill, és egyre inkább a dörzsölt és tisztességtelen Saul Goodman. Walter White gátlástalan védőjének eredettörténete egy sötétebb, komorabb hangulatú évaddal zárul. Jimmy karaktere nagy változásokon ment keresztül a sztori során, a Jimmy és Saul személye, a jó és rossz közti határvonalak egyre inkább egymásba mosódnak, a feszültség fokozódik, a tét egyre nagyobb, ahogy lassan megérkezünk a Breaking Bad történetének elejéhez. Spoileres kritika. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!