Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Internátus (2007-2010)

El internado

Anikó Czeczon   2021. 09. 10.

Szuper

Igaz, rég láttam, de imádtam. Fordulatos, fenntartja az érdeklődést. Megérte minden percét.

indingo   2017. 04. 11.

Imádott, első spanyol sorozatom. feliratosan nézve egész sok spanyol szót meg lehet tanulni. A története forma bontó, bár néhol picit túlzásokba estek a készítők.

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Annyi minden történt a sorozatban, hogy elmondani is nehéz lenne. Sok szálon futó történet, rengeteg szereplővel, akiről sose lehet tudni, hogy kicsoda is valójában.

TomÁcs   2018. 04. 14.

A spanyolok tudnak valamit. Visszagondolva, hogy mennyi minden történt benne kicsit beteg is a sorozat. Volt tanár-diák viszony, gyilkosságok, eltűnések, halálos betegség.

VvV   2018. 11. 17.

A nagybetűs sorozat. Minden részben volt fordulat és a egész alapstory hátborzongató.

Lonka   2017. 07. 24.

Nem lehet róla rosszat mondani, egy nagyon összetett és pörgős sorozat amelyben aztán tényleg minden megtörténhet. Nem féltek még főszereplőtől sem megválni a siker érdekében.

Greeta   2017. 12. 15.

Annyi minden történt benn, hogy elmesélni is sok volna. Ami nekem már picit erőltetett volt, az a mindennapi gyógyszerezés a rejtélyes megbetegedéssel szemben.

Az IMDb-n 4138 értékelés után 8,2-es átlaggal bír (2020. szeptember 29.). Legnépszerűbb a 18 év alatt nők körében, míg a 45 év feletti férfiak körében a legkevésbé népszerű.

(jfruzsi97)