N/A

Képek
Videók

2022.02.21 Yosihiro

Internátus 7. évad

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy fergeteges tizenöt részt kapunk ebben az utolsó évadban, de vannak jó epizódok. A történet a végére sem kerekedik ki igazán, hanem hiányérzetet hagy a nézőben, és lehet, hogy nem minden nézőnél jön elő, hogy ezt a végét igen, elszúrták kicsit. Már nemcsak azért, mert a kedvenc hősöm meghal, hanem lényegében a teljes végeredményt nem kapjuk meg, hanem a zárszó előtt mindent lerövidítettek és elfaragták a végét. Kijutnak a kerítésen túlra, a bűnösöket letartóztatják, és ennyi. Hát lehet, csak nekem hiányos ez, de az összhatásban ez nekem mindenképpen negatívum volt. A dráma megvolt, Elsa és Fermin halála a végén, ezt ellensúlyozták Héctor és Irene Espi megjelenésével. A boldogságból és vidámságból persze több jutott, de abból sem élvezhettünk sokat. A sorozat dinamikája szerintem esett ebben az évadban, és a történet cselekménye és folytonossága csak a végére emelkedett olyan magasságokba, hogy azt jónak tudtam mondani. A szereplők a végére tudtak hozzátenni a cselekményhez, de még így sem tudtam ennek az évadnak az összesítőjére öt csillagot adni, így marad a négy csillag. Ezektől eltekintve remek sorozat, ajánlani tudom. Üdv, Yosi