N/A

Képek
Videók

2022.02.21 Yosihiro

Internátus 5. évad

Igen, eljött a pillanat, amikor azt kell mondjam, esett a színvonal, bár a történések megvannak, mégis valami hiányzott ebből az évadból, és az kiderül, hogy kilenc részes lett csak. Szerintem tömörre fogták, és az emlékezésekkel is összezavarták a nézőt. A végére ugyan rendezték soraikat, és olyan alapot tettek le a hatodik évad számára, ami miatt - azt hiszem - ettől jobb kell legyen. Ebben az évadban is Paula és barátnője, Evelyn kalandjait tudom kiemelni, ami nekem mindig nagyon színes folt ebben a sorozatban, és mint írtam is, megadnak egy pozitív hangulatot. A többi cselekmény folyik a maga szálán, de igazából nem érezni azt az átható erőt, amit az évad végére kapunk. Így ez a produkció evvel a kilenc résszel gyengébb lett, én csak négy csillaggal tudom ezt jutalmazni. Remélem, ez az összhatás és a dinamika a következő évadokban ismét visszatér a megszokott, ívelő tematikájához, és ehhez elég alapot adott ennek az évadnak az utolsó két része, ami szerintem a legjobb lett. Csak ajánlani tudom mindenkinek, remek sorozat. Üdv, Yosi