N/A

Ország: Spanyolország
Premier: 2008.04.23.

2022.02.21 Yosihiro

Internátus 3. évad

Ebben az évadban kilenc epizódot láthatunk, ami ismét fordulatos, izgalmas, misztikus és szerelmi kapcsolatokkal fűszerezett. A sorozat majdnem a csúcspontjához ért szerintem, mert a dinamika még mindig felfelé ível, és ha lehet azt mondani, akkor ez köszönhető a sokszínűségnek, és most ki tudom emelni Paula személyét, mert olyan dolgot tár elénk, ami nem mindennapi. Összekapcsolja a történetet, mint egy cipzár, és olyan jó kedvű, mosolygós, megnevettető részeket tud mellé rakni, ami emeli folyamatosan a sorozat értékét. Talán még Héctor szerepe is elég kiemelkedő, így, hogy megtudjuk valódi nevét és céljait. Júlia képessége pedig egy új világba is elvezet minket, amit lehet szeretni vagy épp rettegni tőle, de ez a misztikum is pluszadalék, amit remekül beleillesztettek a történésekbe. Ami a kedvenc szereplőmet illeti, Fermin egyre profibb lesz, és egyre kevesebbet van a konyhában. :) De a párkapcsolta Maríával eléggé hullámzó. Szerintem remek évad volt, és kíváncsian várom majd a következőt. Csak ajánlani tudom mindenki számára. Üdv, Yosi