N/A

Ország: Spanyolország
Premier: 2008.06.18.

2022.02.08 Yosihiro

Internátus 3. évad 8. rész

Ebben a részben nagyon fontos dolgok történnek. Héctor megtalálja azt, amit keresett, Marcos szerelme kiteljesedik Ameliával, és ennek útjába már Carolina sem akar állni. Fermin csapdába esik. Hiába szerzi meg a kulcsot és nyitja ki a katakomba bejáratát, a megbízója meglövi egy mérges tűvel, és egy napot ad neki, hogy a képet előkerítse. Elsa pedig nyomozásba kezd Jacinta és az apukája ügyében, és talál is iratokat Jacinta szobájában. María egyre jobban elkeseredik, mert Noire bemutatja Ivánnak az "álédesanyját", akit María is ismer, hiszen csak a hangját hallotta az intézetben, ahol együtt voltak, ott sokat beszélgettek, és mindent elmondott María neki, még azt is, hogy sérült meg a kisfia szüléskor. Azt hiszem, ez a rész az évadzáró epizód előtt elég jól felpörgeti az eseményeket szinte minden szinten, és vannak, akik eltűnnek a sorozatban, de viszont jönnek új információk is. Csak ajánlani tudom, remek sorozat, teli bűnügyi, krimi és némi akciójelenettel, amit ebbe a részbe csempésztek, az elég jó lett. A romantika része is jól kezd alakulni, és így tényleg egy összetettebb produkciót kapunk. Üdv, Yosi