N/A

Képek
Videók

2022.02.21 Yosihiro

Internátus 6. évad

Ebben az évadban realizálódik a náci törekvés, és a vírussal akár a mai pandémiás helyzetet idézi elő ez a helyzet. A cselekmények és történések ugyan haladnak , de nem emelkednek az egekbe. Valahol a történet ellaposodik, vagy úgy érzem, más írta ezen epizódokat, és nem igazán tudott a sorozattal azonosulni. Tehát egy jóval gyengébb évadot kapunk tizenhárom epizódban. Szinte már "unalmasnak" látszik, vagy inkább kiszámíthatónak a történet, aztán mégis jelennek meg új szereplők és történések, amivel vissza tudják hozni a jó kategóriába a sorozatot. Valahol a misztikum ereje kicsit csökken, és átveszi a szerepet az érzelem, némi akció és a bűnügyek kibogozása. Az utolsó évad előtt a befejezés ismét jól sikerült, így a dinamika nem csúszott a közepes kategóriába. A szereplők szerintem nem tudták hozni most a jó kategóriát sem, így ebben az évadban szerintem gyengült a szerepük az eseménykavalkádhoz képest. Az összhatást nézve pedig megadhatjuk a négy csillagot abban reménykedve, hogy a végső, hetedik évadban kitesznek magukért a történetírók és a szereplők is. Üdv, Yosi