N/A

Ország: Spanyolország
Premier: 2008.10.22.

2022.02.21 Yosihiro

Internátus 4. évad

Ez az évad ismét bővül két résszel, és így már tizenegy részesre bővült, ami nem is baj, hiszen felül tudták múlni a harmadik évadot. További szereplők, nácik és történések, és a pluszt, Paula kalandjait nem tudjuk nélkülözni ebből az évadból. Remekül megkomponált, kicsit összekuszált, de érthető vonalvezetéssel ismét fent tudják tartani azt a dinamikát, amit idáig elindítottak, és reméljük, ez az izgalom és romantika nem szűnik meg. Kiemelni most nem akarok senkit, hanem az összhatásra tudom felhívni a figyelmet, ami szerintem ismét megérdemli az öt csillagot. A sorozat tartalmaz krimit, kis sci-fis misztikumot, egy csipet horrort, és a vígjáték részéről se feledkezzünk meg. Tehát ismét egy remek évadot kapunk, ami előrevetíti a folytatást is. Lassan, de biztosan előtérbe kerülnek olyan személyek, mint Camilo, vagy a német eszme, és ehhez persze szerintem még majd kellenek szereplők, de ez csak az én véleményem. Az érzelmi hatások kapcsán Maríáé a legerősebb, talán ez az, amit az egész sorozat alatt végig lehet érezni, tudni, hogy valóban a fiáért él, harcol, és őt akarja. Csak ajánlani tudom ezt az évadot, remek lett. Üdv, Yosi