Internátus

El internado

2022.02.20 Yosihiro

Minden jó, ha a vége jó! :)

Azt hiszem, aki végignézte ezt a sorozatot, az osztja azt a véleményt, hogy igen, ez egy remek sorozat, bár vannak benne hullámvölgyek, mint minden sorozatban. Igazából a misztikum, később a bűnügyek történései hozzák izgalomba az embert, de megkapju... Teljes kritika

2017.04.11 indingo

Imádott, első spanyol sorozatom. feliratosan nézve egész sok spanyol szót meg lehet tanulni. A története forma bontó, bár néhol picit túlzásokba estek a készítők.

2017.11.05 Bazzzsi

Annyi minden történt a sorozatban, hogy elmondani is nehéz lenne. Sok szálon futó történet, rengeteg szereplővel, akiről sose lehet tudni, hogy kicsoda is valójában.

2018.04.14 TomÁcs

A spanyolok tudnak valamit. Visszagondolva, hogy mennyi minden történt benne kicsit beteg is a sorozat. Volt tanár-diák viszony, gyilkosságok, eltűnések, halálos betegség.

2018.11.17 VvV

A nagybetűs sorozat. Minden részben volt fordulat és a egész alapstory hátborzongató.

2017.07.24 Lonka

Nem lehet róla rosszat mondani, egy nagyon összetett és pörgős sorozat amelyben aztán tényleg minden megtörténhet. Nem féltek még főszereplőtől sem megválni a siker érdekében.

2017.12.15 Greeta

Annyi minden történt benn, hogy elmesélni is sok volna. Ami nekem már picit erőltetett volt, az a mindennapi gyógyszerezés a rejtélyes megbetegedéssel szemben.

2019.01.20 Timcsi

Ennyi butaságot rég hordtak össze egy sorozatban. Nem szabad komolyan venni. A szereplők játéka is hagy némi kivetni valót maga után.

2020.10.21 petraszab

Nekem rengeteget segített a nyelvtanulásban. Érdekes sorozat volt, helyenként hátborzongató. Ma már nem vágnék bele újra, mert elég hosszú.

2020.09.29 jfruzsi97

Ifjúsági sorozatnak mondanám, érdekes a történet, titkok derülnek fényre, fordulatok, kis romantikával egybekötve. Élvezhető sorozat kifejezetten, én nem tudtam nem csak 1 részt megnézni 1 nap .

2016.04.04 Annuska

Nagyon király kis spanyol sorozat. Van benne feszültség és izgalom dögivel, nem lehet tudni ki kivel van. A romantikus szálak kicsit esetlenek, de nem is erre van helyezve a hangsúlyt. Egyszer lehet, hogy megnézem újra egyben az egészet.

2016.09.17 HannaK

Az első spanyol sorozatom, ami meglapozta a többit is. Ütős téma, remek helyszín.

2017.01.21 Katkatt

Valami megfogott ennek a sorozatnak a nézése közben. Aztán már meg se vártam aszinkront és bedaráltam feliratosan.

2017.01.15 holnaputan

Nagyon jól felépített spanyol sorozat és valahogy más mint az amerikai hasonlós sorozatok. Tetszett, hogy fiatalok állnak a középpontban.