Titkok és hazugságok

Titkok és hazugságok

Secrets & Lies

1. évad (2014) - 6 epizód

Ben egy reggeli kocogás alkalmával rábukkan egy fiú holttestére az erdőben. Jelentve az esetet a rendőröknek, a gyilkosság első számú gyanúsítottjává válik. A hír futótűzként terjed és hamarosan a lakóközösség is a célkeresztbe állítja.

(erare)

Ország: Ausztrália
Premier (HU): 2014.09.11.

2021.10.28 Caravaggio1978

Alig tudom felfogni... Úristen, de tökéletes!!!

Nagyon nagy szerencse, hogy rátaláltam erre a sorozatra, annyira felkeltette már az első rész a figyelmem, hogy csak agyaltam, agyaltam, két napon belül le kellett pörgetnem, mert annyira kíváncsi voltam... Kíváncsi? Már-már feszültség kerülgetett, annyira belecsöppentem ebbe a történetbe. Aki ezt kiagyalta, mély tiszteletem előtte, mert egy tökéletességet hozott össze, a végén csak néztem, néztem magam elé. A szereplők tökéletesen hozták a megformált karaktereket, a rendőr pedig... eszméletlen, szemmel beszélt... :) Mindenkinek ajánlom.

2016.10.14 Hablaty

Izgalmas sorozat volt, nem csodálom, hogy az amcsik rákaptak. A titok elég megázó volt a végén.

2017.01.13 Gigi

Kifejezetten tetszett. Szeretem az ilyen típusú filmeket, hogy bár időnként lehet sejteni, hogy milyen irányba halad majd a történet, mégsem válik unalmassá. Nem bántam meg, hogy végig néztem.

2016.06.17 Panna

Nekem tetszett ez a sorozat. Volt eleje és vége, valamint a közte történtek is rendben voltak, kerek volt. Voltak benne üres járatok, de összességében izgalmas volt.

2019.01.19 Amanda

Érdemes megnézni jó kis sorozat. Színészi alakítások is jók benne az első évad sokkal jobb lett mint a második.

A sorozat remakjeként készült el 2015-ben a szintén Titkok és hazugságok címmel az amerikai változat. Szerző: Hablaty