Bosszú

petraszab   2019. 04. 21.

Meddig vagyunk hajlandók elmenni, hogy megvédjük a családunk becsületét? Helyenként picit túlerőltetett, de összességében izgalmas sorozat.

indingo   2016. 11. 18.

Kerek jól felépített sztori volt Bosszú. Izgalmas volt a története, nem igazán lehetett kiszámítani a történéseket.

Deku   2017. 08. 21.

Teljesen más típusú sorozatra számítottam, épp ezért nem is tetszett amit kaptam. Sajnos nekem ez inkább volt fárasztó és hosszadalmas semmint szórakoztató.

Szilonka   2017. 05. 23.

Ez egy remekül felépített sorozat, egy hatalmas összeesküvésről, amelynél érdekesek az okok.

TomÁcs   2016. 05. 05.

Nagyon jó kis sorozat. Van eleje és vége - hál'Istennek - és végig feszültség van benne és izgalmak. A története sem mindennapi picit újszerű volt.

VvV   2018. 11. 01.

Örültem, hogy nem egy szokványos romantikus sorozat. Sok minden történt az évadok alatt és mindvégig izgalmas tudott maradni.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Azt szerettem ebben a sorozatban, hogy sok minden történt benne és minden rész tartogatott valami meglepetést. Voltak benne célok és előrelépés, szerelem, de legfőképpen bosszú.