Bosszú

Revenge

2020.10.14 Annuska

Nekem kicsit furcsa volt, hogy a főszereplőt alakító Emily VanCamp tevékenykedése soha senkinek nem tűnt fel a kezdetek során. Ez nem valami hihető.

2016.11.18 indingo

Kerek jól felépített sztori volt Bosszú. Izgalmas volt a története, nem igazán lehetett kiszámítani a történéseket.

2017.08.21 Deku

Teljesen más típusú sorozatra számítottam, épp ezért nem is tetszett amit kaptam. Sajnos nekem ez inkább volt fárasztó és hosszadalmas semmint szórakoztató.

2017.05.23 Szilonka

Ez egy remekül felépített sorozat, egy hatalmas összeesküvésről, amelynél érdekesek az okok.

2017.11.01 Bazzzsi

Azt szerettem ebben a sorozatban, hogy sok minden történt benne és minden rész tartogatott valami meglepetést. Voltak benne célok és előrelépés, szerelem, de legfőképpen bosszú.

2016.05.05 TomÁcs

Nagyon jó kis sorozat. Van eleje és vége - hál'Istennek - és végig feszültség van benne és izgalmak. A története sem mindennapi picit újszerű volt.

2018.11.01 VvV

Örültem, hogy nem egy szokványos romantikus sorozat. Sok minden történt az évadok alatt és mindvégig izgalmas tudott maradni.

2017.07.23 Lonka

Egy nagyon kerek történet, amelynek a középpontjában a bosszú vágy áll és a poén az egészben, hogy amiért harag van a lányban az valójában meg sem történt.

2017.12.09 Greeta

Nagyon tetszett a sorozat, sajnáltam, hogy vége, mert furcsa de megkedveltem a szereplőket benne. A története elég jó volt, érdekes kérdéseket vetett fel.

2016.06.19 Timcsi

Nagyon jó alaptörténetű sorozat és a végével nagyon kerek is lett. Tetszett a szereplők jellemfejlődése.

2019.04.21 petraszab

Meddig vagyunk hajlandók elmenni, hogy megvédjük a családunk becsületét? Helyenként picit túlerőltetett, de összességében izgalmas sorozat.

2016.09.17 HannaK

Hát igen, mire képes a bosszúvágy. Pazarul fel lett építve a sorozat.

2016.04.22 HanGa

Jó kis sorozat volt ez. Nagyon kerek, van ok és okozat és történések, izgalom és feszültség. Voltak benne persze eltúlzott dolgok, hogy mindenhez hozzáférnek, meg évekig bujkálok, eljátszom a halálom, de egynek jó volt!

2016.08.21 Timike

Érdekes sorozat, bár nekem vannak benne olyan részek, amit egy picit eltúloztak, de sebaj.