Ne higgy a szemének!

Ne higgy a szemének!

Behind Her Eyes

1. évad (2021) - 6 epizód

Megismerhetjük Louise-t, az egyedülálló anyát, aki félmunkaidőben dolgozik egy pszichiáter irodájában. Nemsokára szeretői viszonyba keveredik a főnökével, miközben a feleségével is összebarátkozik.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Steve Lightfoot, Angela LaManna
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2021.02.17. | Netflix (2021.02.17.)

KULCSSZAVAK

2023.12.20 dandelion1983

Már nagyon régóta halogattam, hogy megnézzem ezt a sorozatot, pedig többen is ajánlották. Örülök, hogy végül sort kerítettem rá, mert szerintem érdemes megnézni. Néhány logikai bukfencet azért felsorakoztat, és van benne pár nem hiteles történés is, ... Több

2021.12.20 VvV

Semmi sem az, aminek látszik. Olyan tipikusan indult a sorozat, de egyre jobban kibontakozott és tárult fel a néző szeme láttára, hogy mi is áll a furcsaságok hátterében.

2021.04.06 stevepisti

Nehéz spoilermentesen érdemben hozzászólni. Ez egy lassan építkező, jó ütemben kibontakozó történet a végén egy hatalmas csavarral, ami tényleg csak az utolsó pillanatban esik le. Louise bizonytalanságát ránk is átvetíti a történet, nem lehet tudni, ... Több

2021.02.28 János Antal

Tényleg ne!

Reagálva az előttem szólóhoz, nekem egyáltalán nem volt csalódás, igaz, én nem olvastam a könyvet, és valószínűleg ez a titka. Mert aki ismeri már a sztorit, annak nem fog úgy beütni a végkifejlet, pedig az egész sorozat arra épül. Az tény, hogy elég lassan teszi ezt, mármint az építkezést, de még azért elviselhető ez a lassúság, mivel az egész sztorit belengi valami bizonytalanság, egyfajta "rossz érzés", valamit sejtünk, hogy nem minden az, aminek látszik, de nem kerülnek helyükre a dolgok. Egészen a végéig, ami – legalábbis számomra – nagyot szólt. Hat rész, kb. 5 óra, egy nap alatt ledaráltam, tökéletes hétvégi kikapcsolódás volt. Én csak ajánlani tudom.

2021.04.04 Emmersson

Zseniális!

Lassan építkező történet, de a végére minden egyes apró darabka beillik a puzzle képbe. Végig fenntartja az érdeklődést, feszülten várjuk az újabb infomorzsát. A könyvet nem olvastam még, de Sarah Pinborough a látókörömben lesz, az tuti. :) https://moly.hu/konyvek/sarah-pinborough-ne-higgy-a-szemenek

Adele szerepében Eve Hewson látható, aki Bono, a U2 együttes énekesének a lánya. Szerző: dandelion1983

(2021. 03. 25.)
Költöznek a gótikus lidércek
A sorozat végére így minden korábbi történés és epizód egy visszatetsző politikai állítás igazolására és hosszas alátámasztására tett erőfeszítésnek érződik. Több

(2021. 03. 17.)
Ne higgy a szemének, semmi nincs mögötte!
A Netflix minisorozata, a Ne higgy a szemének! (Behind Her Eyes) a Holtodiglan farvizén evickél, de sajnos messze elmarad tőle. Több

Értékelés: 8.2/10
(2021. 09. 30.)
Szükségünk van a megerősítésre, az önigazolásra. Pedig a másik nem változott meg, csak az, ahogy mi nézünk rá. Hiszünk a szemeinknek. Hinni akarunk nekik. Azonban hasonló helyzetben nem ezt kéne tennünk. A szívünkre kéne hallgatnunk, hiszen az érzelmek világában a racionalitás mit sem ér… Több