Ne higgy a szemének!

Behind Her Eyes

2023.12.20 dandelion1983

Már nagyon régóta halogattam, hogy megnézzem ezt a sorozatot, pedig többen is ajánlották. Örülök, hogy végül sort kerítettem rá, mert szerintem érdemes megnézni. Néhány logikai bukfencet azért felsorakoztat, és van benne pár nem hiteles történés is, ... Több

2021.12.20 VvV

Semmi sem az, aminek látszik. Olyan tipikusan indult a sorozat, de egyre jobban kibontakozott és tárult fel a néző szeme láttára, hogy mi is áll a furcsaságok hátterében.

2021.04.06 stevepisti

Nehéz spoilermentesen érdemben hozzászólni. Ez egy lassan építkező, jó ütemben kibontakozó történet a végén egy hatalmas csavarral, ami tényleg csak az utolsó pillanatban esik le. Louise bizonytalanságát ránk is átvetíti a történet, nem lehet tudni, ... Több

2021.02.28 János Antal

Tényleg ne!

Reagálva az előttem szólóhoz, nekem egyáltalán nem volt csalódás, igaz, én nem olvastam a könyvet, és valószínűleg ez a titka. Mert aki ismeri már a sztorit, annak nem fog úgy beütni a végkifejlet, pedig az egész sorozat arra épül. Az tény, hogy elég lassan teszi ezt, mármint az építkezést, de még azért elviselhető ez a lassúság, mivel az egész sztorit belengi valami bizonytalanság, egyfajta "rossz érzés", valamit sejtünk, hogy nem minden az, aminek látszik, de nem kerülnek helyükre a dolgok. Egészen a végéig, ami – legalábbis számomra – nagyot szólt. Hat rész, kb. 5 óra, egy nap alatt ledaráltam, tökéletes hétvégi kikapcsolódás volt. Én csak ajánlani tudom.

2021.04.04 Emmersson

Zseniális!

Lassan építkező történet, de a végére minden egyes apró darabka beillik a puzzle képbe. Végig fenntartja az érdeklődést, feszülten várjuk az újabb infomorzsát. A könyvet nem olvastam még, de Sarah Pinborough a látókörömben lesz, az tuti. :) https://moly.hu/konyvek/sarah-pinborough-ne-higgy-a-szemenek

2021.02.18 Gríz

Aki olvasta a könyvet, annak nagy csalódás lesz. Borzasztó színészi játék, nincs kémia a főszereplők között, és az egész rettenetesen kiszámítható.

2021.10.15 TomÁcs

Ennyire sorozat még nem lepett meg. Nézed. Pár rész után elkönyveled, hogy nem rossz, de a szokásos sémára épül. Utána történik valami olyan, ami fel sem fogható, amire tényleg senki sem számított.

2021.10.23 indingo

A legszokatlanabb sorozat, amit valaha láttam. Elindul egy közhelyesnek tűnő szálon, de végig van benne valami megmagyarázhatatlan furcsaság. Ez az a sorozat, amire nem jössz rá az első rész után, hogy mi is állhat a háttérben.

2023.04.25 Rozmaring Tündér

Eddig akárkinek ajánlottam ezt a minisorozatot, mindenkinek tetszett. Nem egy hétköznapi történet, bár azt sugallja a film eleje, hogy csak egy egyszerű szerelmi háromszögről lesz szó. A végén a csavar pedig zseniális. Csak ajánlani tudom azoknak, ak... Több

2021.12.29 ererandras

Azért nem kiemelkedően jó. A lassanként kialakuló misztikus maszlag nélkül jobban tetszett volna, de nem fáj. Jobb lett volna kisebb csattanó, de realisztikusabb forgatókönyv.