Hazug csajok társasága (2010-2017)

Pretty Little Liars

kiana   2020. 11. 19.

Nagyon izgalmas sorozat, sokszor ijesztő elemekkel. Az eleje még nézhető éjszaka is, de az utolsó évadoknál már nem ajánlom. A lányokat nagyon szuperül válogatták ki, más nem is játszhatta volna jobban őket. A végkifejlet nagyon tetszett, és a csavar... több»

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Függőséget okoz, berántja a nézőt. Mindig izgalmasan van vége egy-egy résznek ezért azonnal meg kell nézni a következőt. Voltak benne persze hibát és túlzások, de szerettem.

indingo   2016. 02. 18.

Az elején kedveltem, de utána picit már sok lett. Egy 16 éves eljátssza a halálát és utána eltűnik mint a kámfor. Persze. Igazából az is zavaró, hogy huszonévesek játszanak tizenéveseket, de ez majdnem minden filmben így van, mintha nem lennének olyan korú színészek.

Szilonka   2017. 05. 23.

Talán 4 évadig néztem, addig tetszett. Utána már kicsit a sorozat húzását éreztem, lányegi dolgok, amelyek előre vitték volna a sztorit nem igazán történtek.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Tetszett, hogy minden lány különböző volt, persze a leszbikus szál nem maradhatott el. Persze az már tipikus az ilyen sorozatoknál, hogy a tinilányok előbb jönnek rá dolgokra, mint a rendőrség.

VvV   2016. 05. 13.

Óriási eltúlzások vannak a sorozatban, meg mindenki gyönyörű és csinos. Kicsit sok.

Lonka   2017. 07. 23.

Egy olyan sorozat, amely magával rántja a nézőt. Sok minden nem történik egy részben, de hozzájárul a történethez. Sok-sok csavar volt benne és megannyi szerelemi szál.

Alison vezetékneve egy anagramma. Nem titok, hogy a PLL szereti az anagrammákat. Emlékszel a „Csillárok rituáléjára/A nővérek indítottak oda” dologra? Kiderült, hogy Ali vezetékneve – DiLaurentis – önmagában egy anagramma, amely kifejezi a „hazugok egyesültek”-et.

(jfruzsi97 )

A Rosewood High School és a Rosewood Courthouse ugyanaz az épület, csak különböző oldalról mutatják attól függően, hogy mi történik.

(jfruzsi97 )

AZ Alison DiLaurentist alakító színésznő, Sasha Pieterse mindössze 13 éves volt a pilot forgatásakor.

A sorozat betétdalára maga Ashley Benson javasolta a The Pierces 'Secret' című számát.

A sorozat számos jelenetét ugyanott forgatták, mint a Szívek szállodája című szériát.