Hazug csajok társasága

4. évad (2013) - 24 epizód
5. évad (2014) - 25 epizód
6. évad (2015) - 20 epizód
7. évad (2016) - 20 epizód

Emily, Hanna, Spencer, Aria és Alison együtt töltötték gyermeki éveiket. Egy nap Alison rejtélyes körülmények között eltűnik. Egy évvel az eset után a többi lány különös üzeneteket kap a titokzatos " A"-tól, aki azzal fenyegeti őket, hogy fényt derít minden titkukra. A lányok összefognak… Több

Premier (HU): 2014.05.15. | HBO Max (2022.07.02.)

2023.02.08 JRD

Tipik tinisori. Így vezette fel egyik tanítványom a sorozatot, amikor ajánlotta. Hogy mit értett a tipik tinisorin, arra akkor jöttem rá, amikor megnéztem. Remekül összegezte ebben a rövid kifejezésben a lényeget. Divatmodell tinilányok (akiket nem ... Több

2017.11.01 Bazzzsi

Függőséget okoz, berántja a nézőt. Mindig izgalmasan van vége egy-egy résznek ezért azonnal meg kell nézni a következőt. Voltak benne persze hibát és túlzások, de szerettem.

2016.02.18 indingo

Az elején kedveltem, de utána picit már sok lett. Egy 16 éves eljátssza a halálát és utána eltűnik mint a kámfor. Persze. Igazából az is zavaró, hogy huszonévesek játszanak tizenéveseket, de ez majdnem minden filmben így van, mintha nem lennének olyan korú színészek.

2017.05.23 Szilonka

Talán 4 évadig néztem, addig tetszett. Utána már kicsit a sorozat húzását éreztem, lányegi dolgok, amelyek előre vitték volna a sztorit nem igazán történtek.

2018.04.14 TomÁcs

Tetszett, hogy minden lány különböző volt, persze a leszbikus szál nem maradhatott el. Persze az már tipikus az ilyen sorozatoknál, hogy a tinilányok előbb jönnek rá dolgokra, mint a rendőrség.

Alison vezetékneve egy anagramma. Nem titok, hogy a PLL szereti az anagrammákat. Emlékszel a „Csillárok rituáléjára/A nővérek indítottak oda” dologra? Kiderült, hogy Ali vezetékneve – DiLaurentis – önmagában egy anagramma, amely kifejezi a „hazugok egyesültek”-et.Szerző: jfruzsi97

A Rosewood High School és a Rosewood Courthouse ugyanaz az épület, csak különböző oldalról mutatják attól függően, hogy mi történik.Szerző: jfruzsi97

AZ Alison DiLaurentist alakító színésznő, Sasha Pieterse mindössze 13 éves volt a pilot forgatásakor.Szerző: hp

A sorozat betétdalára maga Ashley Benson javasolta a The Pierces 'Secret' című számát. Szerző: hp

A sorozat számos jelenetét ugyanott forgatták, mint a Szívek szállodája című szériát.Szerző: hp