Érdekességek: Hazug csajok társasága (2010)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

Alison vezetékneve egy anagramma. Nem titok, hogy a PLL szereti az anagrammákat. Emlékszel a „Csillárok rituáléjára/A nővérek indítottak oda” dologra? Kiderült, hogy Ali vezetékneve – DiLaurentis – önmagában egy anagramma, amely kifejezi a „hazugok egyesültek”-et.

(jfruzsi97)

A Rosewood High School és a Rosewood Courthouse ugyanaz az épület, csak különböző oldalról mutatják attól függően, hogy mi történik.

(jfruzsi97)

AZ Alison DiLaurentist alakító színésznő, Sasha Pieterse mindössze 13 éves volt a pilot forgatásakor.

A sorozat betétdalára maga Ashley Benson javasolta a The Pierces 'Secret' című számát.

A sorozat számos jelenetét ugyanott forgatták, mint a Szívek szállodája című szériát.

A sorozat készítői Ashley Tisdale-t is megkeresték az egyik szerep kapcsán, a színésznő azonban inkább a Vadmacskák című szériát választotta.

Ellát eredetileg Jean Louisa Kelly játszotta volna, azonban a sorozat készítői a pilot forgatása előtt lecserélték a színésznőt Holly Marie Combsra.

Byron szerepét eredetileg Alexis Denisof játszotta volna, a színészt azonban még a pilot forgatása előtt Chad Lowe-ra cserélték.