Szívek szállodája (2000-2007)

Milo Ventimiglia
Jared Padalecki
Keiko Agena

kevelin   2021. 08. 16.

Ha kedvenc sorozat, akkor Született feleségek és Szívek szállodája. Vicces, már-már nevetséges, de szerethetően. Kedves karakterek, olyan kisvárosias románc némi bénázással, de ez teszi szerethetővé az összes karaktert.

indingo   2016. 02. 18.

Az egyik legjobb romantikus vígjáték sorozat. A kisváros élete, közössége, lakói nagyon szívmelengető. Örülök, hogy igaz csak 4 rész erejéig, de lesz folytatása a sorozatnak.

mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Szívmelengető sorozat, mely nagyon megfogta a közönséget abban az időben és a stílusa is egészen egyedi.

Deku   2017. 08. 19.

A sok remek színész ellenére sajnos azt kell mondjam, hogy inkább női nézőknek lesz ez a műfaj megcélozva. Én nem tudtam önfeledten élvezni ezeket a képsorokat.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Remeksorozat. Főszerepben a szerelem. A részek jól épülnek egymásra. Remek kikapcsolódás csak ajánlani tudom.

Szilonka   2016. 04. 09.

a legjobb romantikus vígjáték sorozat nem kétség. A szereplők és maga a történet a dialógusokkal kiegészülve és megspékelve a kiváló humorral, csak azt tudom mondani, hogy hibátlan kis sorozat volt.

babsy88   2016. 08. 06.

Néhol túl érzelmes, de abszolút szórakoztató sorozat, jól leköti a célközönséget, több színésznek ugródeszka volt.

A sorozat producere, Amy Sherman-Palladino a Mayflower Hotelben szállt meg, amelyet gyönyörűnek talált. Innen jött az ihlet, hogy ehhez a connecticuti Washington városbeli szállóhoz hasonló helyet jelenítsen meg. 1 nap alatt meg is írta a script alapjait.

(Dorkateo)

A filmben szereplő színészek szinkronhangjai: Lauren Graham (Lorelai Gilmore) - Pápai Erika; Alexis Bledel (Rory Gilmore) - Bogdányi Titanilla; Keiko Agena (Lane Kim) - Vadász Bea; Scott Patterson (Luke Danes) - László Zsolt; Yanic Truesdale (Michel Gerard) - Csőre Gábor; Kelly Bishop (Emily Gilmore) - Földi Teri; Edward Herrmann (Richard Gilmore) - Bács Ferenc; Melissa McCarthy (Sookie St. James) - Braun Rita; Sean Gunn (Kirk Gleason) - Kolovratnik Krisztián; Liza Weil (Paris Geller) - Simonyi Piroska; Liz Torres (Miss Patty) - Tóth Judit; Jared Padalecki (Dean Forester) - Simonyi Balázs; Matt Czuchry (Logan Huntzberger) - ifj. Morassi László; Jackson Douglas (Jackson Belleville) - Őze Áron; Michael Winters (Taylor Doose) - Láng József; Sally Struthers (Babette Dell) - Rátonyi Hajni; Emily Kuroda (Mrs. Kim) - Réti Szilvia; Todd Lowe (Zack Van Gerbig) - Varga Gábor; Milo Ventimiglia (Jess Mariano) - Seszták Szabolcs; David Sutcliffe (Christopher Hayden) - Lux Ádám.

(Curacao86)

Sean Gunn (Kirk Gleason) és Gregg Henry (Mitchum Huntzberger) dolgoztak a "Galaxis őrzői" (Guardians of the Galaxy; 2014) című filmben.

(diumiu)

Rory nagyszüleit megformáló Kelly Bishop és Edward Herrmann 1976-ban nyerték el a Tony-díjat.

(diumiu)

2014. december 31-én Edward Herrmann (Richard Gilmore) betegség következtében elhunyt.