Szívek szállodája

Milo Ventimiglia
Jared Padalecki
Keiko Agena
Alexis Bledel

A temperamentumos fiatal édesanya, Lorelai és 16 éves lánya, Rory egy amerikai kisvárosban él. Lorelai egy szálloda menedzsereként dolgozik, élete meglehetősen nyugalmas, azonban miután kiderül, hogy lányát felvették a színvonalas Chilton magániskolába, kénytelen felkeresni gazadag szüleit, akivel… Több

Premier (HU): 2003.07.27. | Netflix (2019.08.07.)

2022.03.07 JRD

Gilmore girls

Megnéztem eredetei nyelven és úgy nem igazán jött át a humor, a hangszín stb. Szinkronnal egy állatira aranyos, édes, cuki, mulattató sorozat, melyben az első résztől az utolsóig ugyanazt a szintet kapod, és állatira jól szórakozol. A mindig nagyszájú és szókimondó Lorelei és lánya, Rory kalandjait sok év távlatából is imádjuk. Kávéfüggőségük, ősökkel való perpatvaraik, szerelmi gondjaik és barátaik mindennapos élete egy szívmelengető kisvárosban. Melissa McCarthy alapszereplőnek számít a sorozatban, és már itt imádnivaló! Igaz, ebben a szerepkörben nem beszél csúnyán. Szóval, aki könnyed kikapcsolódásra vágyik, annak filmre fel és jó szórakozást!

2016.02.18 indingo

Az egyik legjobb romantikus vígjáték sorozat. A kisváros élete, közössége, lakói nagyon szívmelengető. Örülök, hogy igaz csak 4 rész erejéig, de lesz folytatása a sorozatnak.

2018.12.15 mamiéstöti2

Szívmelengető sorozat, mely nagyon megfogta a közönséget abban az időben és a stílusa is egészen egyedi.

2017.12.13 Yosihiro

Remeksorozat. Főszerepben a szerelem. A részek jól épülnek egymásra. Remek kikapcsolódás csak ajánlani tudom.

2017.08.19 Deku

A sok remek színész ellenére sajnos azt kell mondjam, hogy inkább női nézőknek lesz ez a műfaj megcélozva. Én nem tudtam önfeledten élvezni ezeket a képsorokat.

A 8. évad utolsó részében említik az Asszony férj nélkül c. filmet. Ez volt az Emilyt alakító Kelly Bishop első filmes szerepe 1978-ban.Szerző: Dorkateo

A sorozat producere, Amy Sherman-Palladino a Mayflower Hotelben szállt meg, amelyet gyönyörűnek talált. Innen jött az ihlet, hogy ehhez a connecticuti Washington városbeli szállóhoz hasonló helyet jelenítsen meg. 1 nap alatt meg is írta a script alapjait.Szerző: Dorkateo

A filmben szereplő színészek szinkronhangjai: Lauren Graham (Lorelai Gilmore) - Pápai Erika; Alexis Bledel (Rory Gilmore) - Bogdányi Titanilla; Keiko Agena (Lane Kim) - Vadász Bea; Scott Patterson (Luke Danes) - László Zsolt; Yanic Truesdale (Michel Gerard) - Csőre Gábor; Kelly Bishop (Emily Gilmore) - Földi Teri; Edward Herrmann (Richard Gilmore) - Bács Ferenc; Melissa McCarthy (Sookie St. James) - Braun Rita; Sean Gunn (Kirk Gleason) - Kolovratnik Krisztián; Liza Weil (Paris Geller) - Simonyi Piroska; Liz Torres (Miss Patty) - Tóth Judit; Jared Padalecki (Dean Forester) - Simonyi Balázs; Matt Czuchry (Logan Huntzberger) - ifj. Morassi László; Jackson Douglas (Jackson Belleville) - Őze Áron; Michael Winters (Taylor Doose) - Láng József; Sally Struthers (Babette Dell) - Rátonyi Hajni; Emily Kuroda (Mrs. Kim) - Réti Szilvia; Todd Lowe (Zack Van Gerbig) - Varga Gábor; Milo Ventimiglia (Jess Mariano) - Seszták Szabolcs; David Sutcliffe (Christopher Hayden) - Lux Ádám.Szerző: Curacao86

Sean Gunn (Kirk Gleason) és Gregg Henry (Mitchum Huntzberger) dolgoztak a "Galaxis őrzői" (Guardians of the Galaxy; 2014) című filmben.Szerző: diumiu

Rory nagyszüleit megformáló Kelly Bishop és Edward Herrmann 1976-ban nyerték el a Tony-díjat.Szerző: diumiu