mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Szívmelengető sorozat, mely nagyon megfogta a közönséget abban az időben és a stílusa is egészen egyedi.

indingo   2016. 02. 18.

Az egyik legjobb romantikus vígjáték sorozat. A kisváros élete, közössége, lakói nagyon szívmelengető. Örülök, hogy igaz csak 4 rész erejéig, de lesz folytatása a sorozatnak.

Deku   2017. 08. 19.

A sok remek színész ellenére sajnos azt kell mondjam, hogy inkább női nézőknek lesz ez a műfaj megcélozva. Én nem tudtam önfeledten élvezni ezeket a képsorokat.

babsy88   2016. 08. 06.

Néhol túl érzelmes, de abszolút szórakoztató sorozat, jól leköti a célközönséget, több színésznek ugródeszka volt.

Szilonka   2016. 04. 09.

a legjobb romantikus vígjáték sorozat nem kétség. A szereplők és maga a történet a dialógusokkal kiegészülve és megspékelve a kiváló humorral, csak azt tudom mondani, hogy hibátlan kis sorozat volt.

Scott Patterson
Melissa McCarthy
Scott Patterson
Yanic Truesdale
Milo Ventimiglia
Jared Padalecki
Keiko Agena
Alexis Bledel

Sean Gunn (Kirk Gleason) és Gregg Henry (Mitchum Huntzberger) dolgoztak a "Galaxis őrzői" (Guardians of the Galaxy; 2014) című filmben.

(diumiu)

Rory nagyszüleit megformáló Kelly Bishop és Edward Herrmann 1976-ban nyerték el a Tony-díjat.

(diumiu)

2014. december 31-én Edward Herrmann (Richard Gilmore) betegség következtében elhunyt.