Szívek szállodája - Egy év az életünkből (2016)

Gilmore Girls: A Year in the Life

dandelion1983   2021. 05. 01.

Kár volt folytatni, az eredeti sorozat porába nem állhat, a stílusa sem a régi sajnos...

indingo   2017. 04. 11.

Az eredeti sorozat sokkal-sokkal jobb. A párbeszédek itt már voltak viccesek vagy én változtam? Nagyon vártam, mert olvastam , hogy majd minden szereplő visszatér.......hát ez nem így volt.

Ms. Akárki   2019. 09. 29.

Jó volt nagyon visszacsöppenni Roryék életébe ennyi év után. Kár hogy nem vot több rész, bár megértem a minden rész egy új évszak koncepciót és igazán ötletes. Én még mindig sajnálom, hogy Logan és Rory végül nem házasodtak össze, pedig a vak is látja az új részekben is hogy szeretik egymást.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Biztos én változtam az évek folyamán, de az eredeti sorozat hangulatát nem tudta visszahozni számomra. Valahogy azok a könnyed és humoros párbeszédek nem jöttek össze.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Vagy nálam múlt el a varász az évek alatt vagy ez nem sikerült annyira. Kaptunk négy részt, de a szereplők semerre se haladtak. Sok újat nem kapott a néző.

VvV   2018. 11. 09.

Unalmas és nyomasztó volt. Talán percekre tudta csak megteremteni azt a légkört, ami az eredeti sorozatot lengte körül.

Lonka   2017. 07. 25.

Nagyon mellé nyúltak a készítők ezzel a négy résszel. Az a könnyedség, a párbeszédek kedvessége és fesztelensége valahogy itt elmarad. Búskomor és szomorkás részeket kaptunk és elmaradt happy.

Sean Gunn (Kirk Gleason) és Gregg Henry (Mitchum Huntzberger) is szerepel a "Galaxis őrzői" (Guardians of the Galaxy; 2014) című filmben.

(diumiu )

Kelly Bishop és Edward Herrmann is 1976-ban nyerték el a Tony-díjat.

(diumiu )

Mivel Edward Herrmann 2014-ben elhunyt az új részekbe úgy oldották meg hirtelen eltűnését, hogy karaktere tragikus hirtelenséggel szívrohamban elhunyt.

(diumiu )

Edward Herrmann (Richard Gilmore) 2014. december 31-én elhunyt.

(diumiu )

Paris férje a sorozatban forgatókönyvíró lett. A valóságban a Dole-t alakító Danny Strong sikeres forgatókönyvíró.