Szívek szállodája - Egy év az életünkből

Gilmore Girls: A Year in the Life

2023.12.16 dandelion1983

Óriási rajongója vagyok a sorozatnak, az elmúlt 20 évben legalább hatszor biztosan megnéztem. Nagyon féltem a folytatástól, mert többnyire nem sikerülnek jól az ilyen jellegű próbálkozások. Sajnos ennél sem volt másként. A sziporkázó, felüdítő párbes... Több

2017.04.11 indingo

Az eredeti sorozat sokkal-sokkal jobb. A párbeszédek itt már voltak viccesek vagy én változtam? Nagyon vártam, mert olvastam , hogy majd minden szereplő visszatér.......hát ez nem így volt.

2019.09.29 Ms. Akárki

Jó volt nagyon visszacsöppenni Roryék életébe ennyi év után. Kár hogy nem vot több rész, bár megértem a minden rész egy új évszak koncepciót és igazán ötletes. Én még mindig sajnálom, hogy Logan és Rory végül nem házasodtak össze, pedig a vak is látja az új részekben is hogy szeretik egymást.

2017.10.20 Bazzzsi

Biztos én változtam az évek folyamán, de az eredeti sorozat hangulatát nem tudta visszahozni számomra. Valahogy azok a könnyed és humoros párbeszédek nem jöttek össze.

2018.04.14 TomÁcs

Vagy nálam múlt el a varász az évek alatt vagy ez nem sikerült annyira. Kaptunk négy részt, de a szereplők semerre se haladtak. Sok újat nem kapott a néző.

2018.11.09 VvV

Unalmas és nyomasztó volt. Talán percekre tudta csak megteremteni azt a légkört, ami az eredeti sorozatot lengte körül.

2017.07.25 Lonka

Nagyon mellé nyúltak a készítők ezzel a négy résszel. Az a könnyedség, a párbeszédek kedvessége és fesztelensége valahogy itt elmarad. Búskomor és szomorkás részeket kaptunk és elmaradt happy.

2017.12.09 Greeta

Nem értem a készítőket mi volt ezzel a pár résszel a céljuk. Számomra csalódás volt, nem is emlékeztetett ez eredeti sorozatra. Irigylem azt akinek ez tetszett.

2019.01.27 Timcsi

Szabályos sokk volt, amikor véget ért a sorozat. Egy idő után közel kerülnek az emberhez a karakterek. Jó volt pár évvel később újra viszont látni őket.

2019.04.16 petraszab

Hozta a régi színvonalat. A karakterek semmit sem változtak, még mindig Lorelai a nyerő.

2019.03.31 Csillagpor

Egyik kedvenc sorozatom mind a mai napig a Szívek szállodája, ezért nagyon örültem, hogy kap egy 4 hosszabb részes folytatást. Minden évszakra egy részt. Imádtam minden percét. Jó volt kicsit visszacsöppenni a tipikus kisvároskába. Érdekes visszakany... Több

2020.09.19 HannaK

A Szívek szállodája egy meghatározó sorozat az életemben. Ez a folytatás már kevésbé. Nekem savanyú volt és olyan érzésem volt, hogy tényleg használjuk ki az életet, mert csak egy van belőle és rohadt gyorsan eltelik.

2017.01.08 holnaputan

Borzalmas volt. Rengeteg unalmas párbeszéd, humor alig. A négy részben alig történt valami, még az utolsó rész elment. A két főszereplő is elég rosszul néz ki, csalódás volt az egész.

2023.08.18 Sz396367

Átlagos.