Valós történet (2021)

True Story

Wesley Snipes

H.a.n.n.a   2022. 01. 30.

Egy nap alatt lepörgettem a részeket. Beszippantott. Megrázó és felkavaró történet, ahol rádöbbensz, hogy tényleg ennyire mocskos világban élünk.

Lóri Ádámcsik   2021. 12. 03.

Egyszerűen jó

Egy izgalmas minisorozat, ami székbe szegez végre. Kitűnik a netflixes tömegből Kevin Hart új sorozata. Jó karakterek, jó fordulatok. Csak ajánlani tudom!!

Timike   2021. 12. 29.

Izgalmas minisorozat volt. Az utolsó rész nekem nem jött be, túlzónak éreztem, és az adott rész címe is sokat elárult a végkifejletre vonatkozólag.

indingo   2021. 12. 29.

Nagyon jól állt Kevin Hartnak a szerep, kicsit más oldalát is meg tudta mutatni. Érdekes volt azt látni, hogy egy rossz döntés milyen folyamatok láncolatát indította el.

Lubi   2021. 11. 26.

A hírnév sötét oldala

A Netflix megannyi nagysikerű, valós eseményeket feldolgozó, nyomozós krimi-dokumentumsorozata után egy izgalmas fikciós gyikossági történettel is bővíti repertoárját. Az észak-európai nordic-noirok és a televíziós műfajok felfutása nyomán egyre több... teljes kritika»

Fikatours_blogger   2021. 11. 30.

Vígjáték-e, amin egyszer sem mosolyodsz el?

A négyórásra nyújtott sztori simán vágható lenne kétórásra, akkor talán nem éreztem volna olyan vontatottnak, még ha fel is darabolták félórás szeletekre. Hanem ez a Snipes fiú milyen jó bőrben van! Pont úgy néz ki, mint húsz évvel ezelőtt. Úgy látszik, jót tett neki a három év kényszerpihenő.

BRANTON   2021. 12. 03.

Bravo Netflix!

Bravo! Végig izgalmas, cseppet sem unalmas, fordulatos kis minisorozat. Színészek egytől egyig remekül teljesítenek. Ez egy kiváló történet, jó megvalósítással.