tamas84

Pindroch Csaba
Pindroch Csaba
Porogi Ádám
Osváth Judit

Vaszary Gábor humoros regényéből készült a Ketten Párizs ellen című háromrészes sorozat, melynek főhőse két fiatal fiú, akik eredetileg Bécsbe indultak, de irányt változtattak és Párizs felé robognak tovább. Pénztelenül a művészet és a szerelem fővárosában nem… Több

Forgatókönyvíró: Papp Gábor Zsigmond
Ország: Magyarország
Premier (HU): 2015.09.02.

KULCSSZAVAK

2016.07.06 Pock

Nem rossz film, mert végig pörgős és történnek az események. Lekötött a film, nem unatkoztam rajta. A színészek aktívak, hozzák a formájukat és karakteresek.

2016.06.23 Dorkateo

Mint a régi MTV-s sorozatok, vannak jobbak és kevésbé jobbak, ezúttal az utóbbi.

2016.06.27 wooderman

Sajnos nekem nagyon unalmas volt ez a filmalkotás. Se izgalom,sesemmi, Még unalmas estékre sem ajánlom, mert végig fogod aludni az első 10perc után :(

2016.03.19 tamas84

Bár az alapanyag nagyon ígéretes volt, de a film valahogy nem tudott felnőni ehhez. Kár, pedig volt ebben potenciál, nem is kevés.

2016.04.29 gazsika1978

A könyv elolvasása után nagyot kellett csalódnom ebben a filmben, mivel nagyon sok mindent kihagytak belőle. Engem untatott, sokszor éreztem úgy, hogy mikor lesz már vége.

(2015. 09. 30.)
Ki viszi át a tévéfilmet?
Jobb, mint a Kossuthkifli: ez az egyetlen erénye a Ketten Párizs ellen című tévéfilmsorozatnak. Csak hát ez azért édeskevés. GERA MÁRTON KRITIKÁJA. Több