Ketten Párizs ellen

Ketten Párizs ellen

2016.07.06 Pock

Nem rossz film, mert végig pörgős és történnek az események. Lekötött a film, nem unatkoztam rajta. A színészek aktívak, hozzák a formájukat és karakteresek.

2016.06.23 Dorkateo

Mint a régi MTV-s sorozatok, vannak jobbak és kevésbé jobbak, ezúttal az utóbbi.

2016.03.19 tamas84

Bár az alapanyag nagyon ígéretes volt, de a film valahogy nem tudott felnőni ehhez. Kár, pedig volt ebben potenciál, nem is kevés.

2016.06.27 wooderman

Sajnos nekem nagyon unalmas volt ez a filmalkotás. Se izgalom,sesemmi, Még unalmas estékre sem ajánlom, mert végig fogod aludni az első 10perc után :(

2016.04.29 gazsika1978

A könyv elolvasása után nagyot kellett csalódnom ebben a filmben, mivel nagyon sok mindent kihagytak belőle. Engem untatott, sokszor éreztem úgy, hogy mikor lesz már vége.

2016.05.03 irodalmialkotas

Minden korosztálynak ajánlom! Legjobb film, legjobb szereplőkkel!

2016.04.02 Vibozsofi

Aki a könyvet nem olvasta, annak valószínűleg tetszeni fog a sorozat. Aki viszont olvasta, annak szerintem csalódás lesz. Sokminden kimarad a filmváltozatban, sokkal felületesebb. Ennek ellenére érdemes megnézni, mert a sorozatok közt a jobbak közt van.

2016.03.08 MiAzAki

Rossz ezt így kimondani, de a film sehol sincs Vaszary könyvéhez képest. :(

2016.04.15 Bloffeld

A filmnek a gyengesége ,hogy semmi értelme de időtöltésnek elmegy.

2016.06.24 feri1

A legnagyobb problémám a filmmel, hogy nem igazán sikerült megfognia és megteremtenie a szükséges atmoszférát. Az első rész után még bíztam benne, hogy máshogy lesz, de sajnos ennyire futotta.

2016.04.23 madeleine

Unalmas, mosogatas kozben hallgathato, penzt ne adj ki erte