A Tanár (2018)

A Tanár

HanGa   2020. 10. 16.

A magyar sorozat gyártásnak jót tett, voltak benne kedvelhető részek, de az évadok előrehaladtával már kicsit elfáradt a története.

indingo   2018. 04. 10.

Nagyobb volt a füstje mint a lángja. Egyelőre elég közepes. Mindenképpen többet vártam tőle. Ervin is kicsit el van hízva, vagy ez a szerephez tartozik?

dailyfilmsan   2019. 03. 23.

Az első évadja tetszett, ötletes volt. Mindemellett elnagyolt. A mai oktatási szférában nem, hogy nem akarnak ilyen szinten a diákok életébe belefolyni a tanárok, de nem is nagyon szabad nekik. De ötletes és ahhoz képest, hogy magyar sorozat, jól tar... több»

GedyPapa   2018. 06. 07.

Nagyon szeretem a trash sorozatokat, és mindig keresem az éppen hangulatomnak megfelelőt. A Tanárnak éppen az a veszte, hogy túlságosan komolyan veszi önmagát és ehhez nincs meg a kellő háttér, hiszen a fiatal színészek közül nincs egy olyan sem, aki... több»

Szilonka   2018. 08. 17.

Eléggé szájbarágós minden rész mondanivalója. Olyan tankönyvszerű. Azt még nem döntöttem el, hogy a második évadba belevágok-e, de annak örülök, hogy a főszereplő hölgyet kitették.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Igazi fiataloknak szól problémákat dolgoz fel igényesen sorozat. Az eddigi részek nagyon jók voltak. Nagy Ervin is remek a szerepében, jó volt újra Fényest látni.

VvV   2018. 11. 03.

Olyan akar lenni, mint a Magya Népmesék. Mindig valami tanulság az egyes részekben. Nem valami egyedi.

A főcímdal ByeAlex és a Slepp Széllel szemben című dala.

(indingo)

A sorozat a német Der Lehrer sorozat adaptációja.

(indingo)

A sorozatot a már bezárt Fényes Elek Közgazdasági Szakközépiskolában forgatták.

(indingo)

Persze valamivel több realitás jót tenne a filmnek, de alapjaiban jó úton halad az egész: bepillantást nyerünk egy középiskola világába, a tanárok gondolkodásába és a középiskolás kamaszok életébe. Értékelésünk az első három rész után: 8 / 10 pont. több»