NA

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

HereUR   2018. 10. 15.

Már maga az alapötlet is érdekes, Isten aktivizálja magát a közösségi médiában és barátnak jelöl be embereket. Szinte mindegy, hogy természetfeletti jelenségről van-e szó a mai, modern digitális korunkban, vagy egy nagy adatbázissal rendelkező jótevő él vissza Isten nevével. "Isten útjai kifürkészhetetlenek." Afelé terelgeti az embereket, hogy figyeljenek oda egymásra és segítsenek a bajbajutott embertársaikon. Egy nagyon kellemes hangvételű sorozat, néha meghökkentő elemekkel, máskor meg szívszorítóan megható jelenetekkel. Ezeket a színészeket nem ismertem eddig, de már az első résznél belopták magukat a szívembe, le a kalappal előttük. Nem szájbarágós, nem erőszakosan hittérítő alkotás, inkább szórakoztatva elgondolkodtatja az embert, hogy hoppá, mi is az, ami igazán fontos és értékes az életben. Istenhívők és ateisták egyformán élvezhetik a sorozat epizódjait. Mindenki a saját érdeklődése és a világnézete szerint szabadon értelmezheti, élvezheti a látottakat. "Legyen néktek a ti hitetek szerint." Első alkalommal amikor a szemembe villant az eredeti angol cím, rögtön tudtam, hogy ezt meg akarom nézni. És nem csalódtam, számomra az őszi évadnyitány egyik nagy meglepetése ez a széria. Most tartunk a harmadik résznél és kíváncsian várom a többi folytatást. "Keresik az Istent, hogy talán kitapogathatnák. Pedig nincs messze egyikünktől sem." "Mert mindannyian Őbenne élünk, mozgunk és létezünk."

Violett Beane
Brandon Micheal Hall