Good Witch

gandalf01   2016. 03. 25.

A JAG - Becsületbeli ügyekből megismert bájos Catherine Bellt jó újra képernyőn látni, még akkor is, ha egy ilyen közepesen átlagos sorozatban kapott lehetőséget is.

TPetty   2016. 03. 12.

Nekem kifejezetten szimpatikus volt ez a sorozat. Kedves és gyámoltalan. Meg erőszakmentes, és ez nálam nagy előny. A két főhőst már más-más sorozatból ismertem, s így biztos voltam benne, hogy azt az erősen közepes szintet hozni is fogják. Így is lett.

James Denton

A Brandont alakító Dan Jeannotte szeme zöld színű, de a filmben barna, mivel a karakterét eredetileg játszó Matthew Knight-nak barna volt a szeme.

(erare)

A forgatás egyes kulisszák mögötti jelenetei megtalálhatóak Bailee Madison saját youtube csatornáján is.

(erare)

A sorozat forgatási helyszínéül a kanadai Toronto és Hamilton városok szolgáltak.