Közösség

Vélemény:

 

68 Szívek szállodája - Egy év az életünkből

(2016)

Szívek szállodája - Egy év az életünkből

 
Dorkateo   2024.04.27 19:23
0

A Gilmore sorozat méltán lett sokunk kedvence. Vártam és féltem a folytatást, általában nem kedvelem a folytatásokat, második részeket, szerintem érthető okokból. Ritkán sikerül újra megugrani, amit elsőre elértek, talán mert ritkán fakad ihletettségből az ilyen igyekezet, sokkal inkább a népszerűség meglovagolásából (s nyilván anyagi haszon reményében). Sajnos itt is így történt. Vértelenül gyenge lett a négy új rész. Láthatóan nem volt ötlet a történetre, így csak annyi lett a csavar, hogy minden karakter nagyon más, mint a sorozatban volt – felnőtt vagy megöregedett vagy kiégett... Erőltetettek a párbeszédek is. Lorelai kifejezetten unszimpatikus figura lett, Rory érdektelenné vált, Miss Patty pedig egyenesen riasztó. Számomra csak Emily figurája volt kivétel, aki roppant szerethetővé változott a végére. Mégis úgy vagyok vele, mint a megöregedett nagymamával: mondjad csak, mamikám, tőled ezt is meghallgatom, megérdemled a figyelmem. Szóval szórakozásnak elmegy, esendőségük ellenére is jó látni a szereplőket idősebben.