Szívek szállodája - Egy év az életünkből

Gilmore Girls: A Year in the Life

Sean Gunn (Kirk Gleason) és Gregg Henry (Mitchum Huntzberger) is szerepel a "Galaxis őrzői" (Guardians of the Galaxy; 2014) című filmben. Szerző: diumiu

Kelly Bishop és Edward Herrmann is 1976-ban nyerték el a Tony-díjat.Szerző: diumiu

Mivel Edward Herrmann 2014-ben elhunyt az új részekbe úgy oldották meg hirtelen eltűnését, hogy karaktere tragikus hirtelenséggel szívrohamban elhunyt.Szerző: diumiu

Edward Herrmann (Richard Gilmore) 2014. december 31-én elhunyt.Szerző: diumiu

Paris férje a sorozatban forgatókönyvíró lett. A valóságban a Dole-t alakító Danny Strong sikeres forgatókönyvíró.Szerző: diumiu

Alexis Bledel, Jared Padalecki, Liza Weil, Shelly Cole, Emily Bergl és Kathleen Wilhoite is szerepeltek a "Vészhelyzet" (ER) című sorozatban.Szerző: diumiu

A munkálatok májusban fejeződtek be.Szerző: diumiu

A munkálatok 2016. február 2-án kezdődött Los Angelesben.Szerző: diumiu

Lane apukája a "Tavasz" epizódban először jelent meg a sorozat története során.Szerző: diumiu

Lane apukája a sorozatban soha nem jelent meg, mindig csak beszéltek róla.Szerző: diumiu

Alexis Bledel és karaktere, Rory Gilmore közötti korkülönbség 3 év.Szerző: diumiu

Luke karakterét eredetileg egy nő játszotta volna, a de a készítők úgy gondolták, hogy több férfi erő kellene a sorozatban, így változtattak.Szerző: diumiu

Keiko Agena és karaktere Lane Kim közötti korkülönbség 9 év.Szerző: diumiu

A készítőket annyira meggyőzte Liza Weil a meghallgatáson, hogy kitaláltak számára egy karaktert, így ő formálhatta meg Paris-t.Szerző: diumiu