Szívek szállodája

Gilmore Girls

2022.03.07 JRD

Gilmore girls

Megnéztem eredetei nyelven és úgy nem igazán jött át a humor, a hangszín stb. Szinkronnal egy állatira aranyos, édes, cuki, mulattató sorozat, melyben az első résztől az utolsóig ugyanazt a szintet kapod, és állatira jól szórakozol. A mindig nagyszájú és szókimondó Lorelei és lánya, Rory kalandjait sok év távlatából is imádjuk. Kávéfüggőségük, ősökkel való perpatvaraik, szerelmi gondjaik és barátaik mindennapos élete egy szívmelengető kisvárosban. Melissa McCarthy alapszereplőnek számít a sorozatban, és már itt imádnivaló! Igaz, ebben a szerepkörben nem beszél csúnyán. Szóval, aki könnyed kikapcsolódásra vágyik, annak filmre fel és jó szórakozást!

2016.02.18 indingo

Az egyik legjobb romantikus vígjáték sorozat. A kisváros élete, közössége, lakói nagyon szívmelengető. Örülök, hogy igaz csak 4 rész erejéig, de lesz folytatása a sorozatnak.

2018.12.15 mamiéstöti2

Szívmelengető sorozat, mely nagyon megfogta a közönséget abban az időben és a stílusa is egészen egyedi.

2017.12.13 Yosihiro

Remeksorozat. Főszerepben a szerelem. A részek jól épülnek egymásra. Remek kikapcsolódás csak ajánlani tudom.

2017.08.19 Deku

A sok remek színész ellenére sajnos azt kell mondjam, hogy inkább női nézőknek lesz ez a műfaj megcélozva. Én nem tudtam önfeledten élvezni ezeket a képsorokat.

2019.12.31 Timon

Elsőre bejött a sorozat.Igaz,hogy nem én vagyok a legnagyobb sorozatrajongó, de ez azért nagyon jó.Az egyik legjobb romantikus sorozat. 10/10

2021.05.01 dandelion1983

Az egyik kedvenc sorozatom, szinte évente újra megnézem, annyira szeretem. Pont abban rejlik a varázsa, hogy nincsenek benne nagy történések, az embernek az az érzése támad közben, hogy ő maga is ott lakik a Gilmore lányokkal. Amolyan otthon érzést ad, amit mindannyian keresünk.

2016.04.09 Szilonka

a legjobb romantikus vígjáték sorozat nem kétség. A szereplők és maga a történet a dialógusokkal kiegészülve és megspékelve a kiváló humorral, csak azt tudom mondani, hogy hibátlan kis sorozat volt.

2019.08.18 Ms. Akárki

Imádnivaló anya lánya sorozat. Imádtuk anyuval és tesómmal mindig amikor ment a tv-ben. Izgalmas volt végignézni ahogy Rory felnő. Logannal voltak szerintem a legjobb párosok. Kár hogy nem ment hozzá.

2016.08.06 babsy88

Néhol túl érzelmes, de abszolút szórakoztató sorozat, jól leköti a célközönséget, több színésznek ugródeszka volt.

2017.10.20 Bazzzsi

Egy végtelenül humoros történet, egy egyszerűnek tűnő, de annál bonyolultabb családdal. Mindenkinek meg van a kedvence, sok kedvelhető karaktert alkottak meg a készítők.

2018.04.14 TomÁcs

Ilyen nagy hatású sorozat ma már szinte egyáltalán nem készül. Pedig annyira egyszerű rá a recept: legyenek tartalmas párbeszédek, sok-sok humorral megfűszerezve.

2018.11.01 VvV

Szerintem minden lánynak/nőnek/asszonynak a top10 sorozatában benne van. Szuper beszólások, remek karakterek.

2016.02.20 Lonka

A legjobb romantikus sorozat, sok-sok humorral. A szereplők egytől-egyik kiválóak. Nem egy konkrét körben merül el a sorozat, van anya-lánya kapcsolat, munka, iskola, szerelem, megbocsátás...