Vélemények: Szívek szállodája (2000)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Szívmelengető sorozat, mely nagyon megfogta a közönséget abban az időben és a stílusa is egészen egyedi.

indingo   2016. 02. 18.

Az egyik legjobb romantikus vígjáték sorozat. A kisváros élete, közössége, lakói nagyon szívmelengető. Örülök, hogy igaz csak 4 rész erejéig, de lesz folytatása a sorozatnak.

Deku   2017. 08. 19.

A sok remek színész ellenére sajnos azt kell mondjam, hogy inkább női nézőknek lesz ez a műfaj megcélozva. Én nem tudtam önfeledten élvezni ezeket a képsorokat.

babsy88   2016. 08. 06.

Néhol túl érzelmes, de abszolút szórakoztató sorozat, jól leköti a célközönséget, több színésznek ugródeszka volt.

Szilonka   2016. 04. 09.

a legjobb romantikus vígjáték sorozat nem kétség. A szereplők és maga a történet a dialógusokkal kiegészülve és megspékelve a kiváló humorral, csak azt tudom mondani, hogy hibátlan kis sorozat volt.

Szivárvány1   2016. 11. 19.

Zseniális sorozat. Ez tipikusan olyan klasszikus női sorozat, amin még a férfiak is jól tudnak szórakozni a zseniális humora és a hangulata miatt. Nagyon szeretem és örülök, hogy elvileg folytatni fogják. Mindenképpen újranézős és szeritnem nincs olyan ember aki még nem látta volna legalább egyszer.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Ilyen nagy hatású sorozat ma már szinte egyáltalán nem készül. Pedig annyira egyszerű rá a recept: legyenek tartalmas párbeszédek, sok-sok humorral megfűszerezve.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Egy végtelenül humoros történet, egy egyszerűnek tűnő, de annál bonyolultabb családdal. Mindenkinek meg van a kedvence, sok kedvelhető karaktert alkottak meg a készítők.

lolita13   2016. 09. 07.

Nagyon tetszet ez a sorozat, mert megmutatja, hogy milyen szoros is lehet egy anya-lánya kapcsolat. Amikor összevesznek és Rory elkötözik a nagyszüleihez alig vártam, hogy végre kibéküljenek. Pont evvel egy időben volt Luk és Lorelai eljegyzése, ami után végül is szakítanak, de Szívesen megnéztem volna, ahogy összeházasodnak és mondjuk Rorynak születhetett volna egy kistesója, de így is kerek egész volt a történet :)

VvV   2018. 11. 01.

Szerintem minden lánynak/nőnek/asszonynak a top10 sorozatában benne van. Szuper beszólások, remek karakterek.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Imádnivaló anya lánya sorozat. Imádtuk anyuval és tesómmal mindig amikor ment a tv-ben. Izgalmas volt végignézni ahogy Rory felnő. Logannal voltak szerintem a legjobb párosok. Kár hogy nem ment hozzá.

Gigi   2016. 12. 28.

Könnyed, szórakoztató, imádom azt a hangulatot, ami árad belőle. Mindig kikapcsol, szórakoztat, egyszóval tökéletes :)

Yosihiro   2017. 12. 13.

Remeksorozat. Főszerepben a szerelem. A részek jól épülnek egymásra. Remek kikapcsolódás csak ajánlani tudom.

hackerjulcsi   2018. 03. 22.

Aranykorában nagyon szuper és aktuális volt, de mára számomra értelmét vesztette. Mégis úgy gondolom, hogy egy nagyon szépen felépített, érzelmileg megérintő sorozat a Szívek szállodája.

Lonka   2016. 02. 20.

A legjobb romantikus sorozat, sok-sok humorral. A szereplők egytől-egyik kiválóak. Nem egy konkrét körben merül el a sorozat, van anya-lánya kapcsolat, munka, iskola, szerelem, megbocsátás...

Timcsi   2016. 06. 19.

Nem lehet megunni ezt a sorozatot. Imádom! A történet nagyon kedvelhető, eszement párbeszédekkel és poénáradattal.

Greeta   2017. 12. 09.

AZON KEVÉS SOROZATOK EGYIKE, AHOL NAGYON KARAKTERESEK LETTEK A SZEREPLŐK. SZUPER A TÖRTÉNETE, ÉN IMÁDTAM ÉS JOBB MINT A KÖNYV.

Zsceeeka   2016. 04. 17.

Nagyon szerettem , könnyed , néhol bugyuta sorozatocska, de szerethető karakterei vannak , egyedül Suki karakterét nem bírtam valamiért elviselni . Az új 4 dupla részt várom már nagyon, remélem, hogy beváltja a hozzá fűzött reményeimet .

petraszab   2019. 04. 16.

Nem ismerek még egy sorozatot, ahol ennyi kedvelhető szereplő van, mint itt. A párbeszédek nagyon élesek, humorosak és érzelmesek.

Csillagpor   2018. 10. 20.

Imádom ezt a sorozatot. Örök klasszikus:) Rory kár hogy nem maradt jess-el. Jó kis párost alkottak volna. De hátha netflix mégegy négy részes kiegészítőt berendel hozzá. Ki tudja. Tökéletesen szórakoztató kis sori egy jó forrócsoki mellé. Az élet és a bonyodalmai...:)

Loborg   2015. 10. 04.

Nemrég pörgettem le másodjára (nosztalgikus hangulatban ) a sorozatot. Elég limonádé és bugyuta is néma, de nagyon szerethető. Egy fáradt nap után ki tud kapcsolni,

zsanett0820   2015. 05. 25.

Ez azok közé a ritka sorozatok közé tartozik, ami az első résztől az utolsóig ugyanazt az örömet, kikapcsolódást adja a nézők számára. Bár a kisváros szereplőinek az életében olykor nem a legjobban alakulnak a dolgok, mégis mindig a vidámság, a poénok és a szeretet dominálnak a sorozat minden részében. Nagyon szerethető, ezért szívből ajánlom mindenkinek, aki könnyed, vidám sorozatra vágyik.

czigler.nora   2017. 08. 01.

Nem fogja megváltoztatni az életed, de kikapcsol, amikor ezt a sorit nézed. Kedves szereplők játékos kis történeteiről szól, családról, barátságról, bánatról.

Evcsi95   2016. 09. 26.

Nagyon jó sorozat, szerintem mindenki tud azonosulni legalább egy karakterrel. A valódi kisvárosi életet mutatja be. Hogy milyen egyedülálló anyaként boldogulni, előkelő iskolába járni, tiniként vagy épp felnőttként szerelmesnek lenni.

authorgirlll   2018. 08. 17.

Szeretem a sorozatot annak ellenére, hogy nem rajongok a drámákért. Minden karakter jól adja magát és csak ritkán kell csalódnom ha valami nem úgy sül el ahogyan az ember várná.

Annuska   2016. 04. 04.

Imádni való egy sorozat és valahogyan minden szereplője is nagyon kedvelhető. Talán nem is ismerek még egy ilyen sorozatot. A történet jópofa, de maga a párbeszédek fenomenálisak. Kíváncsi leszek most arra a pár új részre ami készül.

nagysar   2017. 12. 13.

Gyerekkorom nagy kedvence, tipikus csajos sorozat, de annyira aranyosak a színészek, akik ráadásul évadról évadra a szemünk előtt nőnek fel, vagy öregszenek meg, hogy nem lehet nem szeretni. Mai fejjel már nem biztos, hogy végig nézném, de mindig mosolygok, ha látom :)

trixxy   2017. 06. 09.

Szerintem zseniális sorozat, mindenkinek kötelezővé tenném a megnézését. :) Viszonylag rövid idő alatt néztem meg a teljes sorozatot, de bevallom, mikor a tv-t kapcsolgatva véletlenül belefutok egy részbe, mindig ott ragadok előtte. Kíváncsian várom a mostani legújabb évadot, de megvárom, míg vége lesz, mert én a teljes évadot egyben darálom le. Nem szeretek várni a következő részekre :)

Kardos   2016. 07. 31.

zseniálisan jó sorozat. Imádom. Rengetegszer újranéztem már és csak egyre jobb lesz. Igazi szerethető karakterekkel van tele. Gyönyörű történet, mely két csodálatos nő életét vezeti végig bukásoktól kezdve a legjobb napjaikig. Mintha egy igazi életet élnénk. Humoros, vicces és szerelmes karakterekkel teli.

Bog1   2016. 07. 16.

Talán az egyik számomra legkedvesebb sorozat a Szívek szállodája. Nagyon nagyon örültem hogy végre kiderült, a Netflix folytatja hamarosan a sorozatot. Kíváncsi leszek nagyon hogy hogy fogjàk csavarni tovább a szálakat, szerelmi viszonyokat stb. Meg így van ürügyem hogy újranéztem az utolsó pár évadot. Logan ès rory a favoritom:)