Szívek szállodája

Gilmore Girls

2016.11.22 csocsicsoda

Teljes lázban égek már úgy várom az új részeket, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle. Az egyik legeredetibb sorozat, ahol minden egyben van.

2016.07.31 Kardos

zseniálisan jó sorozat. Imádom. Rengetegszer újranéztem már és csak egyre jobb lesz. Igazi szerethető karakterekkel van tele. Gyönyörű történet, mely két csodálatos nő életét vezeti végig bukásoktól kezdve a legjobb napjaikig. Mintha egy igazi életet élnénk. Humoros, vicces és szerelmes karakterekkel teli.

2017.12.13 nagysar

Gyerekkorom nagy kedvence, tipikus csajos sorozat, de annyira aranyosak a színészek, akik ráadásul évadról évadra a szemünk előtt nőnek fel, vagy öregszenek meg, hogy nem lehet nem szeretni. Mai fejjel már nem biztos, hogy végig nézném, de mindig mosolygok, ha látom :)

2016.08.02 Fanni11

Rettentoen jo sorozat ami az elejetol a vegeig ugyan olyan jo!!! Nem durva de nem is uncsi drama ez a sorozat! Egyarant erdekelheti felnotteket es fiatalabbakat!!!

2016.02.24 BlaBlaBla

Nagyon-nagyon jó romantikus sorozat tele humoros jelentekkel. Az alaptörténet, a városka nagyon jól ki lett találva. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2016.08.22 Mliklós29

Szuper sorozat egészen kiváló párbeszédekkel, amelyek nagyon jól ki vannak dolgozva.

2016.04.17 KrisztiEsLaci

Anya-lánya szoros kapocs a főszerepben. Vicces, jó humorú nő mutat példát az egyedülálló anyukáknak. Nem lehet megunni, egyik részt kapcsoltam a másik után.

2019.01.13 Let it happen

Egész kicsi voltam, mikor a családom imádta, így én is állandóan néztem velük! Nagyon szerettem, mert olyan kedves hangulata volt! Sajnos már elég rég láttam részt belőle, de biztos vagyok benne, hogy azóta is tetszene! Főleg hölgyeknek tudom ajánlani!

2018.03.31 Vrpp

Láttam pár részt, de nekem túl langyos, túl érzelmes, nem köt le.

2020.04.23 Erika Czeglédi

szuper

Imádtam az utolsó évadot.

2015.02.11 pillacica7

Az egyik kedvenc sorozatom! Nagyon szórakoztató, humoros, bájos, kellemes sorozat. Sokszor láttam már de bármikor újra tudnám nézni. Lehetne több ilyen sorozat is. Imádom!!

2015.02.05 manoarc

Nem szégyellem bevallani, már négyszer végignéztem ezt a sorozatot és biztos vagyok benne, hogy még ennyiszer végig fogom nézni! Megunhatatlan :) A szereplők, a kis városka.. Az egész sorozat hangulata utánozhatatlan. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Teljesen kikapcsol. Imádom!!! 5*

2016.09.30 Szöszi

Humoros, tele poénokkal, szép és szomorú pillanatokkal. Kislányként a függője voltam. Tipikus nehogy szomorú légy sorozat. Bármikor feldobja a napot!

2015.03.30 dorahuse

Imádom Lorelai stílusát :D sose lehet megunni a poénokat :D vicces és jópofa kis sorozat :D kár hogy vége lett :)