Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login
NA

skyman   2020. 06. 23.

Nagyon megható az egész, ugyanakor rendkívül mulatságos is, nagyon ritka manapság szerintem az ennyire jól összerakott vígjátéksorozat, amely mondani is tud valamit. Én imádom, és másoknak is csak ajánlani tudom!

neyto   2019. 12. 15.

Egyre érdekesebb alapötletekkel áll elő a Netflix, és bár első olvasás után meglehetősen semmitmondónak tűnhet a sorozat, érdemes megnézni, egy egészen különös világot és a legtöbbünk számára ismeretlen problémákat ismerhetünk meg az epizódokból.

Torres9   2019. 03. 07.

Szomorú a történet, mégis van benne valami megkapó, ahogy a rendező filmre vitte. Több ilyen sorozatra lenne szükség, mert segít felnyitni a szemünket, az emberek hajlamosak úgy tenni, mintha a problémák, melyekkel nem szembesülünk naponta, nem is léteznének.