Új barát karácsonyra (2019)

Home for Christmas

stomachh   2022. 01. 03.

Nagyon jó, igényes karácsonyi romkomsorozat. (Sosem gondoltam volna, hogy ezt a mondatot valaha leírom.) Friss, mai, skandináv. 95%-ban kedves, jó humorú, férfiak által is nézhető, giccs- és szirupmentes.

Dorkateo   2021. 12. 05.

Kellemes kis sorozat. Ki ne ismerne magára, hogy szorong a szüleivel együtt ünnepelni, hogy szorong a fura randik miatt, hogy bizonytalan, az élete vajon jó irányba halad-e? Érezhetően skandináv, nagyon mai, kedves film.

szoljhozzam   2021. 10. 26.

Helyes volt, vicces, életszagú, mai és friss. Ezek jutottak róla az eszembe. Még néztem volna.

Timike   2021. 12. 23.

Nagyon tetszett a sorozat a főszereplő bénázásaival. A történet humora remek volt, és a befejezés is tetszett.

hunluke   2020. 03. 29.

Szerintem ettől a sorozattól még az is megszereti a karácsonyi filmeket, aki amúgy nem kedvelte őket. Engem abszolút meglepett és berántott, egy percig sem éreztem bugyutának vagy klisésnek, közben meg végig emberi.

priodom   2020. 12. 19.

nagyon jó élmény volt belekezdeni ebbe a sorozatba, mert végre élő, hús-vér karaktereket lehet látni, és ami velük történik, az sokkal inkább megérint.

mikike0729   2020. 06. 13.

Igazi karácsonyi sorozat, de nem a giccses fajtából - nagyon kedves és aranyos szereplőkkel és történettel. Ha nincs más ötlet, én ezt javaslom karácsonyi hangolódásra még ebben a furcsa időben is.