Új barát karácsonyra

Home for Christmas

2023.11.10 Beckham1

Szerintem minden évben kötelező sorozat lesz karácsonyra. Ha picit is szereted a karácsonyi feelinget, akkor ez kihagyhatatlan. Minden perce kellemes, üde színfolt. Színészi alakítások is teljesen rendben. Még pár évadot szeretnék!!!

2022.01.03 stomachh

Nagyon jó, igényes karácsonyi romkomsorozat. (Sosem gondoltam volna, hogy ezt a mondatot valaha leírom.) Friss, mai, skandináv. 95%-ban kedves, jó humorú, férfiak által is nézhető, giccs- és szirupmentes.

2021.12.05 Dorkateo

Kellemes kis sorozat. Ki ne ismerne magára, hogy szorong a szüleivel együtt ünnepelni, hogy szorong a fura randik miatt, hogy bizonytalan, az élete vajon jó irányba halad-e? Érezhetően skandináv, nagyon mai, kedves film.

2022.03.02 dandelion1983

Nagyon szerethető sorozat, pár rész után teljesen magával ragadott. Nagyon jó hangulata van, a főszereplő lánnyal nagyon tudtam azonosulni, annyira életszagú és valódi az egész. Kár, hogy csak ilyen kevés rész készült belőle.

2021.10.26 szoljhozzam

Helyes volt, vicces, életszagú, mai és friss. Ezek jutottak róla az eszembe. Még néztem volna.

2020.06.13 mikike0729

Igazi karácsonyi sorozat, de nem a giccses fajtából - nagyon kedves és aranyos szereplőkkel és történettel. Ha nincs más ötlet, én ezt javaslom karácsonyi hangolódásra még ebben a furcsa időben is.

2020.12.19 priodom

nagyon jó élmény volt belekezdeni ebbe a sorozatba, mert végre élő, hús-vér karaktereket lehet látni, és ami velük történik, az sokkal inkább megérint.

2020.03.29 hunluke

Szerintem ettől a sorozattól még az is megszereti a karácsonyi filmeket, aki amúgy nem kedvelte őket. Engem abszolút meglepett és berántott, egy percig sem éreztem bugyutának vagy klisésnek, közben meg végig emberi.

2021.12.23 Timike

Nagyon tetszett a sorozat a főszereplő bénázásaival. A történet humora remek volt, és a befejezés is tetszett.