Briliáns elmék

6. évad (2016) - 16 epizód
7. évad (2017) - 16 epizód
8. évad (2018) - 16 epizód
9. évad (2019) - 10 epizód

Nincs olyan ügy, amelyet Harvey Specter, a dörzsölt ügyvéd ne tudna megoldani. Egy szerencsés véletlen folytán találkozik Mike Ross-szal, a rendkívül tehetséges fiatalemberrel, aki bár rendelkezik jogi szakvizsgával, egyetemre sosem járt. Harvey felismeri a fiú rendkívüli képességeit, és úgy… Több

Premier (HU): 2013.09.13.

2024.02.23 Strausz Odett

Meglepetés

Ezt a sorozatot a lányomtól nyúltam le. Nem értettem, miért nem tudok hozzá szólni, miért nem jön ki a szobájából, csak ha muszáj, miért nem megy sehova... aztán elkezdtem nézni én is. Teljesen lebilincselt. Nem lehet abbahagyni.

2022.06.24 dandelion1983

Szórakoztató, humoros és nagyon igényes sorozat. Szerintem soha nem láttam ennyire okos és intelligens szériát. Nagyon jól választották ki a szereplőket, a párbeszédek sziporkázók. Aki jogi körökben mozog, vagy ismeri ezt a világot, annak különösen a... Több

2017.08.19 Deku

Az első rész úgy megfogott mint talán soha semmi, nagyon el lett találva a pilot rész. Persze azóta folyamatosan hatása alatt tud tartani. Remek erős sorozat.

2016.01.16 beero88

Nagyon jó sorozat annak ellenére hogy ügyvéd sorozat. Eleinte lapos semmire számoltam de szerencsére igazán kellemes hangvételű és igazán szórakoztató. Néhol laposabb pillanatok de szuper.

2022.07.14 Fikatours_blogger

Briliáns sorozat

Az utolsó egy-két évadra kifulladtak a forgatókönyvírók, de az első néhány év parádés. Annyiból eredeti is, hogy itt nem a tárgyalóteremben történnek a nagy fordulatok, hanem még előtte. Miközben a szereplők személyes sorsáért is izgulhatunk.

Eredetileg "A Legal Mind" címen került volna vetítésre és később lett belőle SuitsSzerző: Deku

2014-ben TV Guide Awards-on jelölve lett Legjobb Dráma kategóriában és People’s Choice Awards-on Kedvenc Dramedy kategóriában.Szerző: Deku

Patrick J. Adams a sorozatig csak kisebb szerepeket kapott, így állítása szerint 360 fokos fordulatot vett az élete.Szerző: Archívum

Michael Phelps, egy amerikai atléta ki tweetelte, hogy mennyire imádja a Suits sorozatot, melyet követően meghívták egy vendégszereplésre. Szerző: Archívum

Meghan Markle (Rachel) és Wendell Pierce (Robert Zane) szerepelnek a Förtelmes főnökök filmben is.Szerző: Archívum

(2016. 03. 11.)
A Briliáns elmék történetileg nem a legdurvábban izgalmas, azonban ettől függetlenül mégis kihagyhatatlan anyag, ha szórakozásra vágyunk. 7/10 Több