Briliáns elmék

Suits

2024.03.24 Dens18

Most fejeztem be a sorozatot kicsit több mint két hónap alatt. Ez volt eddig a leghosszabb sorozat, amit egyben néztem meg (101 óra). Maga a sorozat szerintem jó és érdekes. Karakterek is színesek és egyediek. Azt hozzá kell tenni, hogy a sorozat vé... Több

2022.06.24 dandelion1983

Szórakoztató, humoros és nagyon igényes sorozat. Szerintem soha nem láttam ennyire okos és intelligens szériát. Nagyon jól választották ki a szereplőket, a párbeszédek sziporkázók. Aki jogi körökben mozog, vagy ismeri ezt a világot, annak különösen a... Több

2017.08.19 Deku

Az első rész úgy megfogott mint talán soha semmi, nagyon el lett találva a pilot rész. Persze azóta folyamatosan hatása alatt tud tartani. Remek erős sorozat.

2016.01.16 beero88

Nagyon jó sorozat annak ellenére hogy ügyvéd sorozat. Eleinte lapos semmire számoltam de szerencsére igazán kellemes hangvételű és igazán szórakoztató. Néhol laposabb pillanatok de szuper.

2022.07.14 Fikatours_blogger

Briliáns sorozat

Az utolsó egy-két évadra kifulladtak a forgatókönyvírók, de az első néhány év parádés. Annyiból eredeti is, hogy itt nem a tárgyalóteremben történnek a nagy fordulatok, hanem még előtte. Miközben a szereplők személyes sorsáért is izgulhatunk.

2018.03.25 Queenakasha

Amiért leginkább megfogott ez a sorozat az a két főszereplő alakítása. Emellett ha valaki kedveli a jogi témájú történeteket akkor ennek már nyert ügye is van.A legjobb benne hogy van egy alaptörténet és azon belül mindig változó kisebb történetek/ügyek. Érdekes, jól felépített és emellet még szórakoztató is.

2017.04.19 bgnz367

Az első jogi sorozatom amibe belevágtam és nem is bántam meg. Eleinte azt hittem, hogy majd Mike fotografikus memóriájára épül majd de nem így lett amit kicsit sajnálok, hogy elhanyagoltak. Viszont eszméletlen jó és csavaros történetet kaptunk.

2016.09.11 Curacao86

Nulláról felemelkedni

Ügyvédek, tiltakozások, fellebbezések, ítéletek, már láttuk mindet, hiszen nem csak sorozatokban, de minden amerikai krimiben látunk jogi képviseletet biztosító személyeket. Mi újat képes mutatni, miért jó az, hogy méregdrága öltönyben rohangálnak az... Teljes kritika

2019.01.04 szabomarc

Nagyon jó sorozat, de a szinkronizálásban a logikát nem tudom megtalálni. Az első két évad után nem bírom felfogni miért az 5-ödiket gondolták jónak, hogy szinkronizálják a 3-4-edik évad helyett. Ettől eltekintve maga a sorozat nagyon jó, pedig a jogászok világát alapvetően ki nem állhatom. Ajánlom.

2019.10.30 De Matt

Profi!

Brilliáns forgatóköny, kitűnő színészek, jól felépített karakterek. A sorozat nagyon jól bemutatja a könyörtelen jogi és üzleti világot, nagyon jól pereg, izgalmas. Egyetlen kis hibája, hogy bizonyos ügyeket nem bont ki részletesebben.

2018.08.17 authorgirlll

Szeretem a komoly sorozatokat, de ez számomra enyhén karót nyelt. Csak néhány évadot láttam belőle de nekem elég is volt, ha gondolkodni akarsz ez a te sorid

2015.06.24 padfoot8925

Mai napig fantasztikus sorozat már alig várom a következő részt. Sokan nagyon lehúzzák, nem feltétlen jogtalanul mert az első két évadhoz képest tényleg esett a színvonal kissé de azért nem annyira brutálisan.

2015.06.05 Mr. Z

Ez volt az első jogi sorozatom amit megkedveltem. Az elején tetszett amikor azzal indítottak, hogy van egy srác akinek fotomemorikus agya van és bármit megjegyez. Gondoltam, hogy majd erre építenek de az első pár rész után ezt elhanyagolták. Ennek el... Több

2015.06.20 neeta92

Amióta elkezdtem nézni azóta imádom. Pár évad után vett némi lejtősebb részt a sorozat de szerintem még mindig bőven élvezhető a karakterek miatt is. Remélem ennél csak jobb lesz és még többen kezdik el nézni újra.