Master of None - Majdnem elég jó

Master of None - Majdnem elég jó

Master of None

A vígjátéksorozat főhőse a harmincéves elmúlt, színészként dolgozó Dev. Az egyes epizódokban a férfi New York-i életének szakmai és magánjellegű kalandjaival ismerkedhetünk meg.

(erare)

Premier: 2015.11.06.

1. évad (2015) - 10 epizód
2. évad (2017) - 10 epizód
3. évad (2021) - 1 epizód

Eric Wareheim

KULCSSZAVAK

2017.08.23 Deku

Volt egy két tűrhető poénja a sorozatnak de kérdem én, hogy merre maradt az a humoros szemlélet. Nem volt rossz a történet de nem a legjobb az biztos. Átlagos.

2016.06.27 jazzy

Aziz Ansari olyan sorozatot tett le az asztalra, hogy csak pislogni tudok tőle. Zseniális a pali!5

2016.04.27 Sonny

Nagyon intelligens, szerethető vígjátéksorozat lett, ami nálam egyelőre az év nagy meglepetése. Bár nem tudom, mire is számítottam, de arra nem, hogy állandó nézője leszek, és hogy engem ezzel a témával még meg lehet fogni.

(2015. 11. 23.)
Master of None
A Master of None remek választás lehet bármikor, bárkivel, szerintem mindenki megtalálja benne a neki tetsző elemeket. Kicsit olyan a sorozat, mint a Louie, egy mestermű, viszont a felszínen sokkal könnyedebb, talán szerethetőbb is. Több

(2016. 01. 12.)
Master of None – 1. évad
Aziz Ansari sorozata alapjaiban megreformálta a sitcom műfaját, egyediségével pedig sokak szívébe könnyen belopja magát.