Master of None

Deku   2017. 08. 23.

Volt egy két tűrhető poénja a sorozatnak de kérdem én, hogy merre maradt az a humoros szemlélet. Nem volt rossz a történet de nem a legjobb az biztos. Átlagos.

jazzy   2016. 06. 27.

Aziz Ansari olyan sorozatot tett le az asztalra, hogy csak pislogni tudok tőle. Zseniális a pali!5

Sonny   2016. 04. 27.

Nagyon intelligens, szerethető vígjátéksorozat lett, ami nálam egyelőre az év nagy meglepetése. Bár nem tudom, mire is számítottam, de arra nem, hogy állandó nézője leszek, és hogy engem ezzel a témával még meg lehet fogni.

Eric Wareheim
Noël Wells
Aziz Ansari

A Master of None remek választás lehet bármikor, bárkivel, szerintem mindenki megtalálja benne a neki tetsző elemeket. Kicsit olyan a sorozat, mint a Louie, egy mestermű, viszont a felszínen sokkal könnyedebb, talán szerethetőbb is. több»

Aziz Ansari sorozata alapjaiban megreformálta a sitcom műfaját, egyediségével pedig sokak szívébe könnyen belopja magát.