Briliáns elmék

Suits

2015.01.23 David

Kiváló sorozat, nagyon izgalmas, mindegyik része leköt, ajánlom minden intellektuális embernek :).

2016.01.07 vinetty93

Az első perctől kezdve nagyon magába húzott ez a sorozat. Imádom az olyan sorozatokat amiben egy karakter valamilyen elképesztő tulajdonsággal bír. Mike Ross és a fotomemorikus képessége nagyon vonzóvá tette a sorozatot. Kár hogy a sori haladtával ez háttérbe szorult.

2015.02.13 NagyThor

Nálam a sorozat magasan van, elkezdtem nézni és csak mentek a részek/évadok.. És már beértem a külföldieket is.. Imádom!

2015.01.26 pinter.bence91

Az első két évad tényleg fenomenális, remeg csavarokkal, köpönyegforgatással... Aztán a harmadik évad...Hát elég gyengusz... De összességébe véve remek sorozat, szerintem nyugodtan lehetne tolni korábban is a csatornákon, hogy még többen láthassák.

2024.02.23 Strausz Odett

Meglepetés

Ezt a sorozatot a lányomtól nyúltam le. Nem értettem, miért nem tudok hozzá szólni, miért nem jön ki a szobájából, csak ha muszáj, miért nem megy sehova... aztán elkezdtem nézni én is. Teljesen lebilincselt. Nem lehet abbahagyni.

2017.07.14 DJluki

A Briliáns elmék elmék egy igazán ütős, intelligens és ha lehet ilyet mondani, elegáns széria, de valahogy nekem teljesen kimaradt, amikor elindult. Idén nyáron jutottam hozzá, fogalmam sincs, miért nem hallottam egy ilyen jó szériáról már jóval korá... Több

2016.04.11 luba323

Nem nagyon tudtam elképzelni, hogy mi lehet jó egy ügyvédes sorozatban, egészen addig, ameddig meg nem néztem az első részt. Jó látni, hogy ha valamibe elég pénzt és kreatív energiát ölnek, tudnak egy olyan sorozatot készíteni, melynek a témája egyéb... Több

2015.05.27 Zso

Csúcs itt minden. 3-4 főszereplő tényleg briliáns színész. A történet a 3. évadra gyengül vagy inkább változik. De aztán újra beindul. Nálam az egyik leginkább várt sorozat.

2018.06.03 Zsófi Géczi

Imádtam. A készítők nagyon jól tudják csavarni a szálakat, az pedig külön tetszik benne, hogy nem laposodott el a sorozat. Tűkön ülve várom a folytatást.

2022.09.13 Félix10

Hát! Isteni sorozat! A szereplők és a sztori kiváló! Nincs főszereplő, mindenki az. Legalábbis nekem. Zseniális alkotás, egy percig sem untatott!

2018.10.15 emiel

Engem már a pilote-tal levett a lábamról, érett már egy ideje egy jó ügyvédes sorozat, a Briliáns elmék pedig nem aprózza el, az már biztos. Remek sztori, Patrick J. Adams és Gabriel Macht remek játéka pedig csak tovább növeli a színvonalat. Jól szúr... Több

2017.08.20 Mici1961

A sorozat rendkívül szórakoztató! Talán az egyik legjobb sorozat a jogi kulisszák terén. A szereplők is remekül alakítják a rájuk ruházott feladatokat. 8/10

2018.08.30 Roland Jávorszki

Ahogy a neve is mutatja tényleg briliáns. Nem laposodik el több évadon át sem. A szereposztás remek, a történet szintúgy.

2018.02.18 alibi73

Nagyon szeretem ezt a sorozatot, még jogi sorozat, sosem fogott meg ennyire!!! Jó lenne ha minden évad szinkronos lenne.