Dokik

6. évad (2006) - 22 epizód
7. évad (2007) - 11 epizód
8. évad (2009) - 19 epizód
9. évad (2009) - 13 epizód

Dr. John 'J.D.' Dorian alig várta, hogy munkába állhasson, úgy érzi, négy év tanulás után mindenre felkészült, ami egy kórházban érheti. A medikusnak azonban be kell látnia, hogy óriásit tévedett. Barátjával, Christopher Duncan Turkkel újabb és újabb előreláthatatlan szituációkba… Több

Premier (HU): 2008.06.16. | Disney+ (2022.06.14.)

2021.09.09 Dee Neolif

Szórakoztató, néha bugyuta, de nagyon szerethető!

A karakterek és a színészek zseniálisak. Remek kikapcsolódás.

2017.08.21 Deku

Minden karakterét imádtam ennek a sorozatnak, a vége fele már vesztett korábbi fényéből de akkor is tökéletes. Tanulságos és vicces kis szitkom volt ez. Imádtam.

2016.08.05 mamiéstöti2

Először nem is értettem mit akarnak, de ahogy egyre többször néztem rájöttem, hogy egy kivételes frekvenciájú érzelem löket van benne tele tanulsággal.

2017.11.28 Laca//Ho/rr/oR//

Egyszerűen zseniális a sorozat és a karakterek is egytől egyig nagyon szerethetők. Arról nem is beszélve, hogy a rengeteg poén mellett, minden részben volt valami tanulság, valami mondanivalója az adott résznek. A színészek olykor " nehéz " karakter... Több

2016.06.14 AngelCass

Ha érdekel az orvoslás , de mégis csak délutáni kikapcsolódásként szeretnél nézni valamit ,akkor a Dokik remek sorozat hozzá.Jókat lehet rajta nevetni, JD képzelgései jó színt visznek a történetbe.Van benne dráma , orvosilag is hitelesnek mondható és minden résznek van valami mondanivalója :)

Judy Reyes(Carla) 2006-ban a Dokikban nyújtott alakításáért elnyerte az ALMA Díjat ( American Latino Media Arts Award).Szerző: AngelCass

a 2007-es My Musical című részben Judy Reyes( Carla)-t egy jelenet kivételével mindvégig ülve láthatjuk, ugyanis el volt törve a csípője a forgatáskor.Szerző: AngelCass

A sorozatban feltűnik Ken Jenkis(Dr. Bob Kelso) kutyája is Baxter.Szerző: AngelCass

A két jóbarát J.D és Turk a való életben is legjobb barátok és Zach Braff (J.D) volt Donald Faison(Turk) násznagya és az ő házában tartották az esküvőt is. Szerző: AngelCass

Zach Braff(J.D) és Donald Faison( Turk) a való életben is legjobb barátok és Donald Faison fiának, Rocco-nak Zach a kersztapja.Szerző: AngelCass