Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Dokik

Supe-Homelander   2020. 10. 02.

Visszaadja az életkedvet.

Bátran mondhatom, hogy ez a kedvenc vígjáték sorozatom. Első ránézésre elég egyszerűnek és bohókásnak tűnnek a karakterek de a maguk módján mindenki egyedi és szerethető. Remek tanulságokkal gazdagít bennünket. Minden egyes résznek a végén kapunk valami megszívlelendő bölcsességet amit szerintem mindenkinek érdemes megjegyeznie. Sokszor tud még szívbemarkoló is lenni. Eme tulajdonsága az ami számomra igazán különlegessé teszi. Biztos, hogy fogom még újra nézni hisz ennyi jó tanácsot és vigasztaló szót nem sok másik sorozat tudhat a magáénak. Még így 2020-ban is megállja a helyét. Gyakorlatilag tanítja és neveli a nézőt, hogy több szemszögből is megtudjunk látni bizonyos helyzeteket és, hogy odafigyelőbbek legyünk mások iránt. Egyedül talán az utolsó évad az ami szakít az előző 8 évaddal és kicsit újabb köntösbe burkolja a sorozatot. De még abban is ugyanúgy megtalálhatók a szép és hasznos gondolatok. Egekig tudnám még magasztalni a sorozatot de elég csak megnézni és bárki rájöhet akinek egy kicsit is fogékony az ilyesfajta dolgokra.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Először nem is értettem mit akarnak, de ahogy egyre többször néztem rájöttem, hogy egy kivételes frekvenciájú érzelem löket van benne tele tanulsággal.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 11. 28.

Egyszerűen zseniális a sorozat és a karakterek is egytől egyig nagyon szerethetők. Arról nem is beszélve, hogy a rengeteg poén mellett, minden részben volt valami tanulság, valami mondanivalója az adott résznek. A színészek olykor " nehéz " karakter... több»

Deku   2017. 08. 21.

Minden karakterét imádtam ennek a sorozatnak, a vége fele már vesztett korábbi fényéből de akkor is tökéletes. Tanulságos és vicces kis szitkom volt ez. Imádtam.

AngelCass   2016. 06. 14.

Ha érdekel az orvoslás , de mégis csak délutáni kikapcsolódásként szeretnél nézni valamit ,akkor a Dokik remek sorozat hozzá.Jókat lehet rajta nevetni, JD képzelgései jó színt visznek a történetbe.Van benne dráma , orvosilag is hitelesnek mondható és minden résznek van valami mondanivalója :)

beero88   2016. 01. 16.

Egy olyan sorozat ami egyszerre tudja a nézőt megnevettetni és elgondolkoztatni az valami fantasztikus. Leköti a nézőt mert érdekes, hogy miként keveredik ki minden egyes napból JD de ugyanakkor teszi ezt humoros módon.

Szivárvány1   2016. 11. 19.

Zseniális humorú sorozat. Tegnap futottam bele tv-ben véletlenül de azóta már fél évadot ledaráltam belőle, mert olyan jóXD Szívesen és nyugodt lélekkel ajánlom mindenkinek aki ki akar kapcsolódni és nem vágyik nagy szellemi tartalommal bíró sorozatra éppen. Nagyon jól elszórakoztatja a nézőt.

Judy Reyes(Carla) 2006-ban a Dokikban nyújtott alakításáért elnyerte az ALMA Díjat ( American Latino Media Arts Award).

(AngelCass)

a 2007-es My Musical című részben Judy Reyes( Carla)-t egy jelenet kivételével mindvégig ülve láthatjuk, ugyanis el volt törve a csípője a forgatáskor.

(AngelCass)

A sorozatban feltűnik Ken Jenkis(Dr. Bob Kelso) kutyája is Baxter.

(AngelCass)

A két jóbarát J.D és Turk a való életben is legjobb barátok és Zach Braff (J.D) volt Donald Faison(Turk) násznagya és az ő házában tartották az esküvőt is.

(AngelCass)

Zach Braff(J.D) és Donald Faison( Turk) a való életben is legjobb barátok és Donald Faison fiának, Rocco-nak Zach a kersztapja.

(AngelCass)

Zach Braff (J.D)-nek a sorozat sztárjának a jobb lába 8 inchhel hosszabb a balnál.

(AngelCass)

Christa Miller aki a sorozatban Dr. Cox felesége, a való életben a készítő Bill Lawrence felesége.

(Archívum)

Zach Braff volt az aki Lazlo Bane - Superman című számát ajánlotta a nyitó részhez.

(Archívum)

Eagle felkiáltása Zach Braff-nak egyike az improvizációinak. Ami azóta is az egyik leghíresebb a sorozatból.

(Archívum)

Sarah Chalke valójában is terhes volt a kilencedik évad alatt.