Dokik

Scrubs

2021.09.09 Dee Neolif

Szórakoztató, néha bugyuta, de nagyon szerethető!

A karakterek és a színészek zseniálisak. Remek kikapcsolódás.

2017.08.21 Deku

Minden karakterét imádtam ennek a sorozatnak, a vége fele már vesztett korábbi fényéből de akkor is tökéletes. Tanulságos és vicces kis szitkom volt ez. Imádtam.

2016.08.05 mamiéstöti2

Először nem is értettem mit akarnak, de ahogy egyre többször néztem rájöttem, hogy egy kivételes frekvenciájú érzelem löket van benne tele tanulsággal.

2017.11.28 Laca//Ho/rr/oR//

Egyszerűen zseniális a sorozat és a karakterek is egytől egyig nagyon szerethetők. Arról nem is beszélve, hogy a rengeteg poén mellett, minden részben volt valami tanulság, valami mondanivalója az adott résznek. A színészek olykor " nehéz " karakter... Több

2016.06.14 AngelCass

Ha érdekel az orvoslás , de mégis csak délutáni kikapcsolódásként szeretnél nézni valamit ,akkor a Dokik remek sorozat hozzá.Jókat lehet rajta nevetni, JD képzelgései jó színt visznek a történetbe.Van benne dráma , orvosilag is hitelesnek mondható és minden résznek van valami mondanivalója :)

2016.01.16 beero88

Egy olyan sorozat ami egyszerre tudja a nézőt megnevettetni és elgondolkoztatni az valami fantasztikus. Leköti a nézőt mert érdekes, hogy miként keveredik ki minden egyes napból JD de ugyanakkor teszi ezt humoros módon.

2019.08.25 Ms. Akárki

Első nézésre azt hittem, hogy megint egy debil amcsi sori és nem sokat tévedtem, de számomra is meglepő, hogy mennyire tetszett a lököttek ökörködése. Egy percig nem szabad komolyan venni ezt a sorit és akkor remek kikapcsolódás lesz.

2016.11.19 Szivárvány1

Zseniális humorú sorozat. Tegnap futottam bele tv-ben véletlenül de azóta már fél évadot ledaráltam belőle, mert olyan jóXD Szívesen és nyugodt lélekkel ajánlom mindenkinek aki ki akar kapcsolódni és nem vágyik nagy szellemi tartalommal bíró sorozatra éppen. Nagyon jól elszórakoztatja a nézőt.

2017.04.19 bgnz367

Kissé furcsa humora van a sorozatnak viszont aki vevő rá azt azonnal berántja aki pedig nem ... nos ezt nem kell mondjam. A karakterek mind egyediek és szerethetőek. Cox szerepe azonnal megfogott kissé House-os jellege miatt.

2017.11.24 Syracuse

Egyrészt azért szeretem nagyon, mert szakított a szitkomok hagyományaival és már a rendezés, az operatőri munka is sokkal inkább filmesre, mint sorozatosra sikeredett. A másik nagy előnye, hogy nincs aláröhögés benne, a néző nem azért nevet, mert val... Több

2016.08.04 VFTS

A legjobb kórházas sorozat. Rengeteget lehet rajta nevetni, de ugyanakkor sokszor elgondolkodtató a mondanivalója. Az utolsó két évadot kár volt elkészíteni, az nem méltó a korábbiakhoz.

2019.01.07 szabomarc

Nagyon sok érzelmet szabadít fel a különböző érintett problémakörökön keresztül a sorozat, miközben oldott hangulatot varázsol a nézőben. Szerintem elképesztően jó, ajánlom mindenkinek.

2018.03.26 NFG

Na ezt a sorozatot nem szabad komolyan venni! Tipikusan olyan szórakozási lehetőség, amit nem a komolysága, szakszerűsége miatt nézünk, hanem a kissé eszetlen humora miatt!

2017.08.09 czigler.nora

Klassz sorozat, nem veszi annyira véresen komolyan a kórházi életet, mint egy vészhelyzet, inkább a humoros oldalról közelíti meg. Emberi kapcsolatokról, szerelemről, szakmai kihívásokról szól.