Dokik

Scrubs

2017.12.18 eszticickany

Páratlan humorú sorozat!Jók a karakterek, de sajnos nem tudták, mikor kell abbahagyni. Az utolsó két évad nézhetetlen.

2020.10.02 Supe-Homelander

Visszaadja az életkedvet.

Bátran mondhatom, hogy ez a kedvenc vígjáték sorozatom. Első ránézésre elég egyszerűnek és bohókásnak tűnnek a karakterek de a maguk módján mindenki egyedi és szerethető. Remek tanulságokkal gazdagít bennünket. Minden egyes résznek a végén kapunk valami megszívlelendő bölcsességet amit szerintem mindenkinek érdemes megjegyeznie. Sokszor tud még szívbemarkoló is lenni. Eme tulajdonsága az ami számomra igazán különlegessé teszi. Biztos, hogy fogom még újra nézni hisz ennyi jó tanácsot és vigasztaló szót nem sok másik sorozat tudhat a magáénak. Még így 2020-ban is megállja a helyét. Gyakorlatilag tanítja és neveli a nézőt, hogy több szemszögből is megtudjunk látni bizonyos helyzeteket és, hogy odafigyelőbbek legyünk mások iránt. Egyedül talán az utolsó évad az ami szakít az előző 8 évaddal és kicsit újabb köntösbe burkolja a sorozatot. De még abban is ugyanúgy megtalálhatók a szép és hasznos gondolatok. Egekig tudnám még magasztalni a sorozatot de elég csak megnézni és bárki rájöhet akinek egy kicsit is fogékony az ilyesfajta dolgokra.

2015.01.26 Betyus

Iszonyat régen néztem, és a napokban ismét elővettem. Igazából sok benne az erőltetett poén, de mégis annyira jól bele tudja magát élni az ember a szereplők életébe, hogy szinte mindig várja, hogy visszamehessen a kórházba újabb eseteket megfigyelni, és hogy együtt lóghasson ezzel a jófej csapattal :) 5/5 Örök klasszikus.

2015.02.04 vadam1996

Az egyik kedvenc sorozatom volt! Kitűnő humoros, elgondolkodtató filozófia néha. Sajnálom, hogy véget ért, szívesen tölteném még mindig ennek a nézésével az időmet.

2017.08.13 ruman666

Ha vígjátéksorozat, akkor nálam a Dokik simán viszi a prímet, persze mindig jön valami új, valami jó, de eddig még csak egy maradt benne a top3ban. A többiek jöttek mentek. Brutálisan jó humorú széria volt remek és komplex karakterekkel és történett... Több

2018.01.12 julu-mi

Nagyon jó, nagyon vicces. Sok nevetséges szereplő. Néha nekem túl sok és túl nagy baromság. De alapvetően kikapcsol és szórakoztat