
Vélemények (35)
Páratlan humorú sorozat!Jók a karakterek, de sajnos nem tudták, mikor kell abbahagyni. Az utolsó két évad nézhetetlen.
Bátran mondhatom, hogy ez a kedvenc vígjáték sorozatom. Első ránézésre elég egyszerűnek és bohókásnak tűnnek a karakterek de a maguk módján mindenki egyedi és szerethető. Remek tanulságokkal gazdagít bennünket. Minden egyes résznek a végén kapunk val... Több
Iszonyat régen néztem, és a napokban ismét elővettem. Igazából sok benne az erőltetett poén, de mégis annyira jól bele tudja magát élni az ember a szereplők életébe, hogy szinte mindig várja, hogy visszamehessen a kórházba újabb eseteket megfigyelni, és hogy együtt lóghasson ezzel a jófej csapattal :) 5/5 Örök klasszikus.
Az egyik kedvenc sorozatom volt! Kitűnő humoros, elgondolkodtató filozófia néha. Sajnálom, hogy véget ért, szívesen tölteném még mindig ennek a nézésével az időmet.
A karakterek és a színészek zseniálisak. Remek kikapcsolódás.
Ha vígjátéksorozat, akkor nálam a Dokik simán viszi a prímet, persze mindig jön valami új, valami jó, de eddig még csak egy maradt benne a top3ban. A többiek jöttek mentek. Brutálisan jó humorú széria volt remek és komplex karakterekkel és történett... Több