Dokik

Scrubs

2018.01.22 Evcsi95

Nem tetszik, sőt rühellem. Azt hitték, hogy vicces, meg jó? Hát valaki tájékoztassa a készítőket, hogy egyáltalán nem az.

2018.08.17 authorgirlll

A sorozat maga nagyban hasonlít a Brooklyn 99 sorozathoz, de itt egy kórház áll a középpontban. A betegeket nem is ismerjük nem tudunk meg szükségtelen részleteket az életükről így élvezhetőbb a történet mint egy átlagos kórházas drámában.

2016.04.30 Bogi

Tipikus amerikai vígjátéksorozat. Jó párszor belefutottam már televízióban és az interneten is egy egy részbe és meglepődtem én is magamon de tetszett. Érdekes, nah, debil humora van, de éppen ez adja meg a szemtelenül jó stílusát. A karakterek jól k... Több

2016.07.27 Homer

Elmebeteg egy vígjáték. Nem tetszett pedig nagyon ajánlgatták sokan. Okosnak okos vígjáték az bizos, de a humora nekem egyszerűen nem humoros sajnos. Pedig többször elkezdtem, de majd elaludtam rajta. Nagyon sajnáltam, hogy nem jött be számomra.

2016.07.09 tamas84

A Dokik az egyik legintelligensebb vígjátéksorozat, amit valaha készítettek. Végtelenül humoros, de közben helyenként kimondottan drámai és elgondolkodtató is egyben. Csak sajnos igazán nagy kár volt elkészíteni a 9. évadot, aki végig követte a széri... Több

2016.07.21 K.bogi

Az egyik legdebilebb és egyben leg inteligensebb sorozat amit ismerek. Tökéletesen építkeztek az évadok során. Tudták végig mit miért csinálnak a történetben, nem pedig kapkodtak ide oda, aztán nem lett semminek semmi értelmes. Nagyon humoros, de egyben fontos témákat is feszeget.

2015.06.20 neeta92

Kegyetlen jó vígjáték. Tényleg vannak benne azért elgondolkodtató pillanatok azonban végig teljesen humoros marad. Most ismét kedvem támadt elővenni és újranézni. J.D. hihetetlen figura.

2017.11.21 baalint

szerethető karakterek :) Így tudnám a legjobban jellemezni,mert a sztori nulla. viszont mégis nézhető, akár háttérzajnak akár csak úgy is. Kedvencem dr Cox, az ő karaktere elég egyedire sikerült.

2017.12.13 nagysar

Legkedvencebb kedvenc a humoros sorozatok közül! Jó poénok, aranyos színészek és a lehető legviccesebb hozzáállás egy amúgy nagyon is kemény munkához :D

2016.01.07 vinetty93

Teljesen érdekes szemszögből mutatja be a kórházi életet. Imádtam sajátos humorával együtt. Azon kívül szerintem nem kevés bölcsességeket csepegtet a nézőnek ha az odafigyel rá. Az utolsó 1-2 évad volt az ami kevésbé tetszett de tökéletesen vállalható még az is.

2015.05.29 Sissy

Imádom ezt a sorozatot! Vicces, szórakoztató és élvezetes. Szeretem az orvosos filmeket és sorozatokat, de ez tényleg a kedvencem lett! Bár még csak a 6. évadot nézem, de szerintem megunhatatlan!

2016.07.26 byebyepuppy

Kétségkívül a legjobb orvosos sorozat a vígjáték kategoriában! A szereplők egyszerüen a néző szívéhez nőnek az évadok során. Minden részben van valami szerethető, vicces és jó kis mondanivaló is, és még néhol zene-tánc is. Gyakorlatilag ez egy jó sorozat.

2015.04.30 house354

Nagyon jó vígjáték sorozat, mely egyszerre vicces és hoz elő komolyabb témákat is. A karakterek zseniálisak; a karakterfejlődés hibátlan és a sorozat alapján nagyon sokat megtudunk a karakterek életéről, problémáiról, valamit az orvostudományba is betekintést nyerhetünk.

2016.03.27 Yoniki

Nagyon boldog voltam, amikor a Comedy Centralra visszarakták a sorozatot. Nagyon szerettem és most is élvezettel nézem a részeket. Vicces, de közben elgondolkodotató is. Mindenkinek ajánlatos :)