Válás

Roman

1. évad (2016) - 10 epizód
2. évad (2018) - 8 epizód
3. évad (2019) - 7 epizód

Folytatódik Sharon Horgan (a Catastrophe című széria készítője és sztárja) vígjátéksorozata, amely egy elvált nő zűrzavaros életére fókuszál. Francis (Sarah Jessica Parker, a Szex és New York sztárja) egy évtized és két gyerek után szakított a férjével, miután rájött, hogy az megcsalja.… Több

Premier: 2016.10.09. | HBO Max (2018.04.10.)

2018.12.15 VvV

Sarah Jessica Parkertől nekem a Szex és New York a kedvenc. Eléggé lassú a története,picit többet vártam tőle.

2018.04.16 ANdraS

Vajon lehet még új életet kezdeni 50 év fölött? Ha kíváncsiak vagytok rá, ez a kellemes kis sorozat választ ad a kérdésre. A Válás egy nagyon jól kivitelezett, vicces sorozat, tele kiváló színésszel, komikus helyzetekkel és hivatkozásokkal az amerika... Több

2018.04.24 indingo

Csak az első pár részt láttam, de eléggé unalmasnak találtam. SJP-re rossz volt ránézni. Nem tudom, hogy a plasztikai sebész a bűnös vagy az idő vas foga.

2016.05.08 papaja

Örülök, hogy Sarah Jessica Parker egy ilyen ötletes sorozattal tért vissza. Érezni, hogy igyekeznek izgalmas szituációkat teremteni az írók. Egyelőre sikerült is lekötniük, remélem, hogy em fog kifulladni egy évad alatt.

2017.10.29 kmona

Nem hiszem, hogy érdemes lesz berendelni a második évadot, Sarah Jessica Parker már nem a régi. Különben is kit érdekel két ötven körüli amerikai válás körüli hisztije?

Sarah Jessica Parker és Thomas Haden Church korábban együtt szerepeltek a Zseni az apám című filmben.Szerző: ps

Sarah Jessica Parker és Molly Shannon korábban együtt szerepeltek a Szex és New York három epizódjában.Szerző: ps

A forgatás helyszíne New York, Tarrytown.Szerző: ps

Sharon Horgan, a forgatókönyvíró nem csak a válást kísérő veszekedésekre és intrikákra kíván koncentrálni, ábrázolni szeretné a válóperes ügyvédek üzleti vonatkozásait, valamint a közvetítők és tanácsadók világát is.Szerző: ps

Sarah Jessica Parker számos felkérés dacára a Szex és New York óta nem szerepelt tv-sorozatban. További érdekesség, hogy Parker mindkét sorozatnak producere és főszereplője is volt.Szerző: ps

(2016. 10. 23.)
Divorce
Nem tartom Parkert annyira rossz színésznőnek, mint sokan, de az tény, hogy a pilotban a férjét alakító Thomas Haden Church brillírozott leginkább. 6/10 a pilot, a kezdő jelenet viszont zseniális,10/10. Azt a pár percet érdemes megnézni mindenkinek, vagy háromszor újra néztem. Több