Gyógyító szerelem

Gyógyító szerelem

Saikojiman Gwaenchanha

Mun Gangthe ápolóként dolgozik egy pszichiátriai intézetben, minden évben máshol. Minden tavasszal költözni kényszerül autista bátyjával, aki retteg a pillangóktól, így tavasszal "el kell futniuk" előlük. Emiatt Gangthe nem tud normális életet élni, zárkózott, csendes. Az intézetben,… Több

Rendező: Shin Woo Park
Forgatókönyvíró: Jo Yong
Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2020.06.20.

1. évad (2020) - 16 epizód

2023.07.16 Kinga Kecskeméti

Csalódtam!

Kim Soo Hyun-t imádom, de az ő tehetségéhez mérve ez egy nagyon gyenge karakter, egy szánalomra méltó srácot kellett alakítania, semmi több. A főhősnő betegségét nagyon félreértelmezte a rendező, (író,) stb., a színésznő ennek ellenére mindent megpróbált kihozni belőle, amit tudott, nem is értem , honnan feléje ez a gyűlöletáradat. Oh Jung-Se zseniális volt, lubickolt a végletekig nehéz szerepben. Hiába a gyönyörű kastély, a csodás ruhák, engem nem varázsolt el a sorozat, a mentális betegségek terén nagyon kidolgozatlan volt.

2022.03.18 JRD

Én bírtam...

Nekem (abszolúte élve elfogultságommal) bejött ez a sorozat. Egy sérült lány, egy sérült férfi, egy autista férfi és egy elmegyógyintézet. (Talán azért is tetszik az a történet, mert problémás gyermekekkel foglalkoznom? Nem tudom. Néha nehéz eldöntenem, hogy hol kezdődik az ilyen filmek iránti rajongásom és hol a munkamániám.) Hogy ki hogyan küzdi le a benne fészkelő traumákat? Hogyan találhatnak egymásra ezek az emberek? És milyen életbölcsességeket tud elmondani a maga végtelen egyszerűségével egy autista ember? Szerintem érdemes a figyelemre! De ízlések és pofonok. Nézd meg, és döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2021.05.03 Zsebok

Érdekes témákat dolgoz fel, jól tálalja őket és filmgráfia szempontjából teljesen jó. Nem egy tipikus koreai dráma.

2020.07.31 Stiff

Nagyon más, mint az átlagos romantikus sorozatok és ez nekem bejött, nem csak arra fókuszál.

Kim Szuhjon (Kim Soo-Hyun) epizódonként 165 000 dollárnak megfelelő koreai vont kapott, azaz a 16 résszel összesen több mint 2,6 millió dollárt keresett. (scmp.com)Szerző: Teemeah

Kim Szuhjon (Kim Soo-Hyun) öt év után tért vissza ezzel a sorozattal a képernyőre, katonai szolgálatát követően ez volt az igazi visszatérése, a szolgálata letelte után csak két cameoszerepet vállalt.Szerző: Teemeah