Gyógyító szerelem (2020)

Saikojiman Gwaenchanha

JRD   2022. 03. 18.

Én bírtam...

Nekem (abszolúte élve elfogultságommal) bejött ez a sorozat. Egy sérült lány, egy sérült férfi, egy autista férfi és egy elmegyógyintézet. (Talán azért is tetszik az a történet, mert problémás gyermekekkel foglalkoznom? Nem tudom. Néha nehéz eldöntenem, hogy hol kezdődik az ilyen filmek iránti rajongásom és hol a munkamániám.) Hogy ki hogyan küzdi le a benne fészkelő traumákat? Hogyan találhatnak egymásra ezek az emberek? És milyen életbölcsességeket tud elmondani a maga végtelen egyszerűségével egy autista ember? Szerintem érdemes a figyelemre! De ízlések és pofonok. Nézd meg, és döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

Zsebok   2021. 05. 03.

Érdekes témákat dolgoz fel, jól tálalja őket és filmgráfia szempontjából teljesen jó. Nem egy tipikus koreai dráma.

Stiff   2020. 07. 31.

Nagyon más, mint az átlagos romantikus sorozatok és ez nekem bejött, nem csak arra fókuszál.

Kim Szuhjon (Kim Soo-Hyun) epizódonként 165 000 dollárnak megfelelő koreai vont kapott, azaz a 16 résszel összesen több mint 2,6 millió dollárt keresett. (scmp.com)

(Teemeah)

Kim Szuhjon (Kim Soo-Hyun) öt év után tért vissza ezzel a sorozattal a képernyőre, katonai szolgálatát követően ez volt az igazi visszatérése, a szolgálata letelte után csak két cameoszerepet vállalt.

(Teemeah)