Kínos

indingo   2016. 02. 18.

Kellemes sorozat! A főszereplő tényleg nagyon szerencsétlen, mindig történik vele valami kínos. Ennél a sorinál kifejezetten jól áll neki a 20 perces kis részek, van az embernek egy kis ideje és megnéz egy részt.

Deku   2017. 08. 23.

Tiniknek készült sorozat, ami számomra tényleg kínos. Viszont jól ábrázolja a fiatalok helyzetét és ezekből a helyzetkomikumokból nagyon sok poénos helyzet adódhat.

Szilonka   2016. 04. 14.

Tipikus tinisorozat, de a jobbik fajtából. Nem túl bonyolultak a részek, nincsenek fordulatok benne és nem kell gondolkodni sem egy-egy rész után. Csak úgy van a történet, de jókat lehet rajta mulatni.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Nagyon szórakoztató sorozat. Tipikus hormonvezérelt tinik mindennapjait és szerelmi életét mutatja be. szívesen nézem mindig mert nagyon jól és érdekeen göngyölítik a szálakat mindig. bár szerintem egy sima fimbe is belefért volna a történet.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Tipikus amerikai sorozat, manapság népszerűek ezek a tiniknek szánt sok-sok hazugságot bemutató, 20 perces kis izék. Nem túl erős sorozat, gyenge színészi játék, ahol a tizenéveseket huszonévesek játsszák.