Kínos

petraszab   2019. 04. 24.

Nagyon amerikai sorozat. Helyenként valóban kínos helyzetekbe kerül a főszereplő, de jól oldja meg a helyzeteket.

indingo   2016. 02. 18.

Kellemes sorozat! A főszereplő tényleg nagyon szerencsétlen, mindig történik vele valami kínos. Ennél a sorinál kifejezetten jól áll neki a 20 perces kis részek, van az embernek egy kis ideje és megnéz egy részt.

Deku   2017. 08. 23.

Tiniknek készült sorozat, ami számomra tényleg kínos. Viszont jól ábrázolja a fiatalok helyzetét és ezekből a helyzetkomikumokból nagyon sok poénos helyzet adódhat.

Szilonka   2016. 04. 14.

Tipikus tinisorozat, de a jobbik fajtából. Nem túl bonyolultak a részek, nincsenek fordulatok benne és nem kell gondolkodni sem egy-egy rész után. Csak úgy van a történet, de jókat lehet rajta mulatni.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Nem volt a kedvenc sorozatom, de ha oda vitt a távirányító általában meg is néztem azt a részt. Egyszerű az alapsztori a mindig kínos helyzetekbe kerülő lánnyal, a készítők kimaxolták.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Nagyon szórakoztató sorozat. Tipikus hormonvezérelt tinik mindennapjait és szerelmi életét mutatja be. szívesen nézem mindig mert nagyon jól és érdekeen göngyölítik a szálakat mindig. bár szerintem egy sima fimbe is belefért volna a történet.

VvV   2018. 10. 29.

Pár részt láttam belőle. Az elég is volt köszönöm. Eléggé elrugaszkodik a valóságtól, túljátszott.