Kínos

Awkward.

2019.04.24 petraszab

Nagyon amerikai sorozat. Helyenként valóban kínos helyzetekbe kerül a főszereplő, de jól oldja meg a helyzeteket.

2016.02.18 indingo

Kellemes sorozat! A főszereplő tényleg nagyon szerencsétlen, mindig történik vele valami kínos. Ennél a sorinál kifejezetten jól áll neki a 20 perces kis részek, van az embernek egy kis ideje és megnéz egy részt.

2017.08.23 Deku

Tiniknek készült sorozat, ami számomra tényleg kínos. Viszont jól ábrázolja a fiatalok helyzetét és ezekből a helyzetkomikumokból nagyon sok poénos helyzet adódhat.

2016.04.14 Szilonka

Tipikus tinisorozat, de a jobbik fajtából. Nem túl bonyolultak a részek, nincsenek fordulatok benne és nem kell gondolkodni sem egy-egy rész után. Csak úgy van a történet, de jókat lehet rajta mulatni.

2017.10.23 Bazzzsi

Tipikus amerikai sorozat, manapság népszerűek ezek a tiniknek szánt sok-sok hazugságot bemutató, 20 perces kis izék. Nem túl erős sorozat, gyenge színészi játék, ahol a tizenéveseket huszonévesek játsszák.

2018.04.14 TomÁcs

Nem volt a kedvenc sorozatom, de ha oda vitt a távirányító általában meg is néztem azt a részt. Egyszerű az alapsztori a mindig kínos helyzetekbe kerülő lánnyal, a készítők kimaxolták.

2018.10.29 VvV

Pár részt láttam belőle. Az elég is volt köszönöm. Eléggé elrugaszkodik a valóságtól, túljátszott.

2017.07.24 Lonka

Nem tartom rossz sorozatnak egy bizonyos kor alatt. Voltak benne vicces, jól kivitelezett jelenetek, de sokszor gyermeteg párbeszédek hangzottak el.

2016.11.20 Szivárvány1

Nagyon szórakoztató sorozat. Tipikus hormonvezérelt tinik mindennapjait és szerelmi életét mutatja be. szívesen nézem mindig mert nagyon jól és érdekeen göngyölítik a szálakat mindig. bár szerintem egy sima fimbe is belefért volna a történet.

2017.12.12 Greeta

Az egyik kedvencem. Rendívül vicces jelenetek, helyzetek. A 4. évad kicsit gyengébbre sikerült, de azt is azért élveztem. Jenna édesanyja kicsit idegesítő karakter.

2019.01.28 Timcsi

Könnyed és humoros, nem kell rajta szétizgulni az embernek az eszét.

2017.01.15 Gigi

Ezelőtt pár évvel, még fiatalabb koromban biztos élveztem volna, de rá kellett jönnöm, ez már nem az én világom. Ez nem a sorozat hibája, mert szerintem egy jól összepakolt kis film ez. De szigorúan 25 alatt.

2016.04.04 Annuska

Egyszerű tinisorozat, tini problémákkal. Talán így lehet a legegyszerűbben jellemezni. Nem rossz, vannak benne humoros részek és a szülők bevonása is jót tesz a sorozatnak. Ha nincs más, akkor jó ez is.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Laza, könnyed, humoros tini sorozat sok-sok kínos jelenettel. Vannak benne néha túlzások, de szerethető és nem kell agyalni a történéseken csak úgy sodor magával.