Kínos

Awkward.

2016.10.14 Hablaty

20 éves korig még élvezhető is a sorozat. A 20-as korosztály problémáival foglalkozik és a párbeszédeik is az ő nyelvükön íródtak.

2016.07.21 K.bogi

Ötletes tinédzsersorozat és oktat is egyben a szórakozás mellett, de sajnos ez nem az én szájízemnek való. kb. minden a szexről szól. És a túlhajszolt tinédzserekről, hogy miiiiilyen nehéz a fiataloknak. A maga korosztályában ismert sorozat, úgyhogy valamit jól csinálnak a készítők..

2016.06.17 Panna

bevallom nézem, de néha én is kínosnak érzem mindezt. Picit szenvedős tinidráma. A szereplők elmennek.

2015.10.31 katalin19

Közép iskolások élete igen kacifántosde pont ettől jó. az újabb évadokat mondjuk jobban szeretem. Jól ki van találva minden. A szereplők is jók évadról évadra.

2016.06.25 punktum

Eléggé idegesítő karakterekkel teletűzdelt tinisorozat.

2016.02.09 bviki

Talán ez a sorozat segít sok depis gimis csajnak az USA-ban. Szerintem nagyon jó lett, pont azokat a sztereotípiákat dolgozza fel amit mindenki gondol.

2016.08.22 Mliklós29

Ha nincs más meg lehet nézni, bár sok benne a fiatalos szenvedés.

2015.04.01 Dorka1994

Nagyon szeretem a tini sorozatokat és ez pont az. Csak szeretni lehet :D A szinkron kifejezett nagyon jó!

2017.08.23 missbiro

A "csak azért is megnézem, ha már elkezdtem" kategória nálam. Őszintén be kell vallanom, hogy nem sikerült eleget tennem a kijelentésnek, ugyanis olyannyira vontatott és kiszámítható lett a sorozat ami az utolsó két évadot illeti, hogy számomra volt ... Több