Rólunk szól

3. évad (2018) - 18 epizód
4. évad (2019) - 18 epizód
5. évad (2020) - 16 epizód
6. évad (2021) - 18 epizód

Szívmelengető, őszinte és provokatív sorozat három testvérről és szüleikről. Életútjuk furcsa módon keresztezi egymást, néhányuknak például ugyanazon a napon van a születésnapja. A sorozat sokkal több érdekességet tartogat a nézők számára, mint azt bárki gondolná.

Több

Premier: 2016.09.20. | Amazon Prime Video (2016.09.20.) | Disney+ (2022.06.14.)

2020.10.19 Tyoci

Egyedi sorozat soknézőpontos bemutatással és valahol mégis minden találkozik. Vagy mégsem? :)

2017.08.23 Deku

Végre egy tökre egyedi és más felfogású sorozat, a karakterek nagyon tetszettek a színészek hitelesen játszották el ez nagyon jó. Ajánlani tudom mindenkinek.

2017.04.10 indingo

Nekem nagyon lassú az egész történet, bár lehet hogy ilyen egy átlagos élet, az enyém is,de valahogy filmeknél már lehet, hogy torzak az elvárásaim. Az első rész tetszett a legjobban.

2017.05.31 Szilonka

Annyira nem jött be, mint szerettem volna. Kicsit talán a lassúsága zavar és a hétköznapisága, bár ahogy olvastam a többségnek pont ez utóbbi tetszik.

2017.10.20 Bazzzsi

5-6 részt láttam belőle, de nem ragadott magával. Sok jót olvastam róla, de semmi különös sincs benne és kedvelhető karakter sem találtam. Helyenként unalmas.

A sorozatban több részben is feltűnik Jennifer Morrison, aki az Egyszer volt, hol nem volt főszereplője.Szerző: dandelion1983

A sorozatban valóban Chrissy Metz énekel.Szerző: Nk

Randall és Beth az egyetemen ismerték meg egymást. Az őket játszó színészek szintén, a New York Egyetem Tisch School of Arts művészeti részlegén.Szerző: Nk

A Kate otthonánál készült külső felvételekhez ugyanazt a házat használták, mint amit a Modern családban Mitch és Cam házához. Szerző: Nk

Chrissy Metz szinte teljesen elszegényedve élt, mikor megkapta Kate szerepét. 81 cent volt a számláján, mikor jelentkezett a szerepre. Szerző: Nk

(2016. 10. 23.)
This Is Us
Nem kellett csalódnom, 8/10-nek értékelem egyelőre. A folytatás is több mint biztatóan alakul, vannak WTF pillanatok és nagyon-nagyon jó dramedy lehet belőle, tökéletesen megtalálja az arányokat a humor és a keményebb drámai részek között. Több
A narancsvidék
2003