Rólunk szól

This Is Us

2020.10.19 Tyoci

Egyedi sorozat soknézőpontos bemutatással és valahol mégis minden találkozik. Vagy mégsem? :)

2017.08.23 Deku

Végre egy tökre egyedi és más felfogású sorozat, a karakterek nagyon tetszettek a színészek hitelesen játszották el ez nagyon jó. Ajánlani tudom mindenkinek.

2017.04.10 indingo

Nekem nagyon lassú az egész történet, bár lehet hogy ilyen egy átlagos élet, az enyém is,de valahogy filmeknél már lehet, hogy torzak az elvárásaim. Az első rész tetszett a legjobban.

2017.05.31 Szilonka

Annyira nem jött be, mint szerettem volna. Kicsit talán a lassúsága zavar és a hétköznapisága, bár ahogy olvastam a többségnek pont ez utóbbi tetszik.

2017.10.20 Bazzzsi

5-6 részt láttam belőle, de nem ragadott magával. Sok jót olvastam róla, de semmi különös sincs benne és kedvelhető karakter sem találtam. Helyenként unalmas.

2018.04.14 TomÁcs

Sok hétköznapinak tűnő, de mégis nagyon fontos problémát dolgoz fel a sorozat. Vannak szívhez szólóbb és humorosabb jelenetek egyaránt, de a humorból is kapunk jócskán.

2018.11.01 VvV

Hétköznapi történetek, hétköznapi emberekről. Igazából semmi extra nincs benne. Mégis szereti az ember.

2017.05.10 miklosvaridori

Végre nem egy sablonos vígjáték. Tele van minőségi poénnal, jó beszólásokkal, és tartalmilag is megfogott. Érdekes a történet és hiteles az előadásmódja.

2017.07.23 Lonka

Nem lett a kedvencem a sorozat. A színészgárda nagyon szimpatikus, de valahogy a történet nem áll közel a szívemhez egy kicsit szenvedős az egész.

2017.12.09 Greeta

Mindenkinek vannak az életében hullámhegyek és hullámvölgyek, amelyekből nehéz kilábalni. Sokféle élethelyzetet mutat be a film, eléggé sallangmentes.

2019.01.27 Timcsi

Emberi, földhöz ragadt és klisémentes. Egyszerű hétköznapi történetek.

2017.11.25 notimoni

Nekem a csúcssorozat ez! Nagyon szeretem! Nekem nem lassú, változatos és fordulatos! Nagyon jók a karakterek. Nem épp vígjátéknak mondanám, de nagyon szuper, ajánlom mindenkinek! Mondjuk Mandy Moore szereplései amúgy is elismerésre méltóak, ebben is nagyon jól játszik és fantasztikus hangja van!

2018.03.16 Eagles

Mostanában elég jó sorozatokat sikerült megtekintenem. A Rólunk Szól kiemelkedik közülük. Ha a történet nem folytatásos lenne akkor is megállná a helyét magában is. Nem nevezném vígjátéknak, igaz vannak üdítő részek.

2019.09.04 leo777

Nekem a pilot is nagy meglepetés volt, családi dráma, sok várható kompilkációval. Kíváncsi vagyok a további részekre is