Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Tara alteregói (2009-2011)

United States of Tara

Csillagpor   2019. 03. 31.

Izgalmas sorozat. Érdekes belegondolni, hogy egy többszörösen hasadt személyiségű ember ugyan hogyan tud összetartani úgymond egyedül egy normálisan funkcionáló családot. Tara és a személyiségei nagyon érdekesek, izgalmasak és sokszor bajosak. A célj... több»

Edii   2015. 09. 17.

Borzasztó jó hangulatú és kellemes kisugárzású az egész sorozat atmoszférája, viszonylag jó poénokkal és remek drámai részekkel. A végére minden karaktert megszerettem ebben a színes felhozatalban, bár eleinte Charmaine az agyamra akart menni.

Bogi   2016. 04. 30.

Na ez aztán tényleg nagyon jó sorozat. Nagyon sajnálom, hogy Magyarországon szinte nem is ismerik, még csak hallani sem hallottak róla sokszor az emberek. Próbálom mindenkinek mindig ajánlani, mert egyszerűen ezt látni kell. Plussz a meleg szál miatt amúgy is favorit:) Aranyos párok vannak benne. Izgalmas sori

K.bogi   2016. 07. 21.

Eszement jó sorozat. Izgalmas, érzelmes és okos sorozat, ami nagyon fontos. Tanulni lehet belőle. És ráadásul az elsők között jelenítette meg a meleg tinédzser kapcsolatok nehézségeit és fájdalmait. Elismerést érdemel ez a sorozat mindenképpen mert fejleszti a mai generációkat a saját nyelvükön.

Pamela Reed
Rosemarie DeWitt