Született feleségek (2004)

Desperate Housewives

összes rész (180)

belavagyok   2020. 10. 13.

Ez tényleg az a sorozat volt, amiben minden megtörténhetett és a nézős sosem tudta, hogy mi lesz egy egy jelenet vége. Imádtam a humorát és a lányokat.

indingo   2017. 04. 10.

Eléggé korszakalkotó sorozat. A barátnők esete picit Szex és New York, de teljesen más hangulatú ez a sorozat. Rengeteg ármány, izgalom és gyilkosság van benne.

babsy88   2015. 01. 23.

Lila akác köz számtalan rejtély otthona. De a pletykás háziasszonyok serege mindent megold. Előkerülnek benne minden ember életében felmerülő általános problémák is, néhol kiszínezve ezzel-azzal. Ezzel együtt egy vicces sorozat és akik magukra ismernek egy karakterben, azoknak biztos szórakozás.

mrarizona   2016. 01. 04.

Azt gondoltam, hogy ez egy noknek valo sorozat, a cimbol ez jon le, de tevedtem. Talan azt is mondhatnam, hogy az egyik legjobb, bar eltero az elotte nezettektol. Van benne sok drama, nagyon jo poenok (talan mar csak ezert is erdemes megnezni, manapsag nincsnenek jo vigjatekok, ez boven potolja a hianyt.) Erdemes megnezni.

TomÁcs   2016. 05. 05.

Igazi kultuszsorozat, aki még nem látta gyorsan nézze meg. A csajok története külön.külön is nagyon izgalmas, együtt meg frenetikus.

Szivárvány1   2016. 11. 19.

Na ilyen a tökéletes sorozat. Fenntartja a néző figyelmét ennyi évadon keresztül és közben sosem ismétli önmagát, fordulatos és nem lehet előre megmondani a végkifejletet. Le a kalappal készítők előtt. Bár tény hogy egy ucca sem látott még ennyi bűnesetet mint a Lila akác köz:D, de ez teszi egyedivé ezt a sorozatot.

VvV   2018. 11. 11.

Szerintem nem lehet nem kedvelni. Nagyon komplex sorozat, amely sokféle érzést kivált belőlünk. Sok szálon fut az egész és minden rész nagyon izgalmas.

Andrea Bowen
James Denton
Doug Savant
Mark Moses
Roselyn Sánchez

Bree, amikor fia elmondja, hogy meleg azt válaszolja: "Akkor is szeretnélek, ha gyilkos lennél." Ezt mondta a producer, Marc Cherry édesanyja is, amikor fia bevallotta neki, hogy homoszexuális.

Teri Hatcher két bordáját is eltörte az egyik jelenet forgatásakor, amikor megbotlott egy esküvői tortával. A színésznő ragaszkodott hozzá, hogy folytassák a felvételeket.

Dana Delany háromszor utasította vissza Bree karakterét.

A sorozat eredetileg egy női főszereplőkkel készült komédia lett volna, de az összes csatorna visszadobta a tervet. Ezt követően a forgatókönyvírók kissé átdolgozták, és éjszakai szappanoperaként már el tudták adni a projektet.

Marc Cherry elmondása szerint a sorozat ötletét egy édesanyjával folytatott beszélgetés adta, aki elmondta neki, hogy időnként mennyire reménytelennek (desperate) tűnt, hogy férje távollétében egyedül kellett felnevelnie gyermekeit.

Bree Van De Kamp háza a Province című sorozatból is ismerős lehet.

Teri Hatcher karaktere gyermekkönyv-illusztrátor. Első könyvének címe: "Ants in My Picnic Basket" (Hangyák a piknikkosaramban).

Kathryn Joosten húsz nappal a sorozat záróepizódjának folytatása után hunyt el tüdőrákban. Karaktere a széria utolsó részében agydaganat következtében halt meg.