Született feleségek

James Denton
Doug Savant
Mark Moses
Roselyn Sánchez

A Lila Akác közben a házak gyönyörűek, a kertek csodásak, az emberek pedig barátságosak és kedvesek. Ebben az idilli környezetben élnek a "Született feleségek" férjeikkel, vagy épp azok nélkül. Azonban a látsztat, ahogy általában, itt is csalóka, és a felszín alatt számtalan titok… Több

Premier (HU): 2005.10.26. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.02.18 Klauka89

Zseniális

Az egyik legjobb sorozat. Most néztem újra, többedjére nézve sem untat, fordulatos, sok szereplővel, akik olyanok, mintha a mi utcákban laknának. Jól ismerjük őket. Rengeteg érzelem van benne, az utolsó résznél elfogyott pár zsepi. El is varrták a szálakat, meg nem is, tetszik, hogy nyitva hagyták a folytatás lehetőségét. Korábban felröppent egy hír, hogy talán folytatják, remélem, így lesz.

2022.03.16 JRD

Kritikusnak, nézőnek egyaránt tetszett....

Ritkák szerintem az olyan filmek, ahol egyöntetű a fogadtatás. Ez a sorozat azonban ilyen volt. Mert egyébként jó is. Fordulatos, érdekes és nem különben csodálatos a Lila akác köz, melybe belehelyezték a történéseket. Plusz nem igazán van/volt olyan sorozat, ahol ennyi női főszereplő volt egy sorozatban. Talán a Bűbájos boszorkák. Ha még nem láttad, nosza! Filmre fel, és jó szórakozást!

2017.04.10 indingo

Eléggé korszakalkotó sorozat. A barátnők esete picit Szex és New York, de teljesen más hangulatú ez a sorozat. Rengeteg ármány, izgalom és gyilkosság van benne.

2019.08.18 Ms. Akárki

Epikus, izgazi klasszikus csajszis sorozat, amit az egész világ ismert és szeret. Izgalmas cselszövés az egész sorozat, ami teljes mértékben kikapcsol, akárhányszor csak újranézem. A zenék pedig nagyon pörgősek és maiak benne. Tökéletes színészgárda.

2017.12.13 Yosihiro

Nekem igazából nem tetszett. A történet néha már túl erőltetett és sablonos. Vannak jó periódusai de összességében nem éri el nálam a klasszikusan jó sorozat címet.

Bree, amikor fia elmondja, hogy meleg azt válaszolja: "Akkor is szeretnélek, ha gyilkos lennél." Ezt mondta a producer, Marc Cherry édesanyja is, amikor fia bevallotta neki, hogy homoszexuális. Szerző: hp

Teri Hatcher két bordáját is eltörte az egyik jelenet forgatásakor, amikor megbotlott egy esküvői tortával. A színésznő ragaszkodott hozzá, hogy folytassák a felvételeket.Szerző: hp

Dana Delany háromszor utasította vissza Bree karakterét.Szerző: hp

A sorozat eredetileg egy női főszereplőkkel készült komédia lett volna, de az összes csatorna visszadobta a tervet. Ezt követően a forgatókönyvírók kissé átdolgozták, és éjszakai szappanoperaként már el tudták adni a projektet.Szerző: hp

Marc Cherry elmondása szerint a sorozat ötletét egy édesanyjával folytatott beszélgetés adta, aki elmondta neki, hogy időnként mennyire reménytelennek (desperate) tűnt, hogy férje távollétében egyedül kellett felnevelnie gyermekeit.Szerző: hp