A simlis és a szende

A simlis és a szende

Moonlighting

Maddie és David a Kék Hold nyomozóiroda alappillére: a szőkeség elsősorban a társaság üzleti oldalával, míg a sármos férfi a piszkos üzlet lebonyolításával foglalkozik, kiegészítve egymást számos… Több

Premier: 1985.03.03.

5. évad (1988) - 13 epizód
Sean Hayes

2022.09.02 JRD

3,5*

Shepard az elérhetetlen nő, aki olyan magasan hordja az orrát, hogy már deresedik a vége. Willis pedig a laza f@szagyerek, akinél simliskedésben és szexepilben nincs hiány. Eressz össze két ilyen színészt. Adj nekik esélyt, hogy önmagukat alakítsák és már kész is egy humoros, édes krimi-vígjáték sorozat. Érdemes megnézni. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.03.31 Zsceeeka

Gyerekkoromban követtem figyelemmel a sorozatot, sok konkrétumra nem emlékszem belőle, de akkor izgalmasnak tartottam (és itt ismertem meg Bruce Willist, akiért még sokáig rajongtam utána).

2020.10.27 indingo

Gyerekkoromban anyukán nézte. Szórakoztató sorozat volt a maga idejében. A nyomozós sorozatok akkoriban (is) nyerők voltak, és a kis humor is jót tett neki.

2015.04.18 Yosihiro

Igazából Cybill S miatt ketdetm nézni a sorozatot. De feltünt benne Willis és az egész sorozatnak adott egy kreatív képet. Ettől függetlenül Cybill S. is remekül alakít ebben a sorozatban. Én csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a humort és a krimit-akciót! Üdv Yosihiro

Cybill Shepherd és Bruce Willis nem jöttek ki jól egymással a forgatás során. Willis sikere a Drágán add az életed! (1988) című filmben további feszültséget okozott. Miután befutott sztár lett, Willist idegesítette, hogy csak egy másodrangúan kezelt szereplő egy sorozatban.Szerző: rbernadett

Bruce Willis az utolsó volt azok közül a 3000 színész közül, akit meghallgattak David Addison, Jr. szerepére.Szerző: rbernadett