Edii   2015. 09. 17.

Az első pár rész tetszett, de utána már nekem kezdett túl erőltetettnek tűnni, így nem fejezetem be...

Yosihiro   2015. 04. 18.

Igazából Cybill S miatt ketdetm nézni a sorozatot. De feltünt benne Willis és az egész sorozatnak adott egy kreatív képet. Ettől függetlenül Cybill S. is remekül alakít ebben a sorozatban. Én csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a humort és a krimit-akciót! Üdv Yosihiro

Zsceeeka   2018. 03. 31.

Gyerekkoromban követtem figyelemmel a sorozatot, sok konkrétumra nem emlékszem belőle, de akkor izgalmasnak tartottam (és itt ismertem meg Bruce Willist, akiért még sokáig rajongtam utána).

Sean Hayes
Cybill Shepherd

Cybill Shepherd és Bruce Willis nem jöttek ki jól egymással a forgatás során. Willis sikere a Drágán add az életed! (1988) című filmben további feszültséget okozott. Miután befutott sztár lett, Willist idegesítette, hogy csak egy másodrangúan kezelt szereplő egy sorozatban.

Bruce Willis az utolsó volt azok közül a 3000 színész közül, akit meghallgattak David Addison, Jr. szerepére.